Mokito Verde 1 kg zrnková káva

Káva se vyznačuje mírně nasládlou chuťí, příjemným aroma a vyváženým plným tělem.

Cena s DPH 469 Kč
-+
Kategorie: Mokito
Kód: Verde
Záruka:
Výrobce: Mokito

Káva Mokito Verde 1 kg

Tato kávová směs je upražena z kvalitních káv typu arabica (70%) a robusta (30%) a vyznačuje se mírně nasládlou chuťí, příjemným aroma a vyváženým plným tělem.

Použité kávy jsou pečlivě vybrány z těchto oblastí - Brazílie, Kolumbie, Peru, Nikaragua, Mexiko, Salvador a Indie).  

Káva je prioritně určena pro segment HORECA, ale samozřejmě ji můžete použít i u Vás doma, anebo v kanceláři.

Caffé MOKITO je produktem milánské firmy Mokito S.p.A., která začala svou historii psát již v roce 1931, kdy Daniele De Bei založil ICAM (Import arabské Mokito Coffee). Káva Mokito, hluboce zakořeněná v Miláně, byla vždy referencí pro tu nejlepší kávu severní Itálie. Zlom nastal s druhou světovou válkou, kdy se v kavárnách na pultech začaly objevovat klasické pákové espresso kávovary. Od té doby je značka Mokito synonymem těch nejlepších směsi vysoce kvalitní kávy a můžete se s ní setkat v těch nejlepších italských barech a restauracích.

Mokito věří v kvalitní espresso. To je důvod, proč vždy udržuje vysoké standardy, konsolidované ve více než sedmdesátileté tradici.

Kvalita Mokito pochází z neúnavné práce již čtvrté generace mistrů pražení a také z inovativního použití moderních technologií, které ale zároveň vždy ctí tradici italského espressa.

káva