Mokito Rosso 1 kg zrnková káva

Jedná se o sladkou kávu, s intenzivním aroma a plným tělem.

Cena s DPH 439 Kč
-+
Kategorie: Mokito
Kód: Rosso
Záruka:
Výrobce: Mokito

Káva Mokito Rosso 1 kg

Káva MOKITO Rosso je upražena ze směsi kvalitní středoamerické arabicy (40%) a z indické robusty (60%).  Jedná se o sladkou kávu, s intenzivním aroma a plným tělem.

K vyvážené chuti přispívá i mistrovský proces pomalého pražení a zejména použité výběrové kávy jasného původu.

AROMA - 6 z 10

SÍLA - 6 z 10

Káva je prioritně určena pro segment HORECA, ale samozřejmě ji můžete použít i u Vás doma, anebo v kanceláři.

Caffé MOKITO je produktem milánské firmy Mokito S.p.A., která začala svou historii psát již v roce 1931, kdy Daniele De Bei založil ICAM (Import arabské Mokito Coffee). Káva Mokito, hluboce zakořeněná v Miláně, byla vždy referencí pro tu nejlepší kávu severní Itálie. Zlom nastal s druhou světovou válkou, kdy se v kavárnách na pultech začaly objevovat klasické pákové espresso kávovary. Od té doby je značka Mokito synonymem těch nejlepších směsi vysoce kvalitní kávy a můžete se s ní setkat v těch nejlepších italských barech a restauracích.

Mokito věří v kvalitní espresso. To je důvod, proč vždy udržuje vysoké standardy, konsolidované ve více než sedmdesátileté tradici.

Kvalita Mokito pochází z neúnavné práce již čtvrté generace mistrů pražení a také z inovativního použití moderních technologií, které ale zároveň vždy ctí tradici italského espressa.

káva