Glück pomazánka borůvka 230 g

Gluck borůvka má osvěžující chuť s výraznými tóny borůvek, která vynikne na křupavém chlebu.

Cena s DPH 75 Kč
-+
Kategorie: Džemy
Kód: Glück borůvka
Záruka:
Výrobce: Glück

Gluck borůvka má osvěžující chuť s výraznými tóny borůvek, která vynikne na křupavém chlebu nebo jako součást různých sladkých pokrmů.
 

Složení: 50% borůvky, cukr, 20% borůvková šťáva z koncentrátu borůvkové šťávy, koncentrát citronové šťávy, želírující látka pektin.
 

Privatmarmeladerie Friedrich Göbber je německá společnost specializující se na výrobu džemů a marmelád. Firma byla založena v roce 1895 a sídlí v německém městě Nienburgu.
 

Friedrich Göbber začal svou podnikatelskou kariéru v oblasti zpracování ovoce a zeleniny, a postupně se zaměřil na výrobu džemů. Dnes firma nabízí širokou škálu výrobků, včetně tradičních ovocných džemů a marmelád, ovocných pyré, ovocných náplní a mnoha dalších produktů.
 

Privatmarmeladerie Friedrich Göbber se zaměřuje na kvalitu svých výrobků a používá pouze nejkvalitnější ovoce a suroviny.Kromě toho firma spolupracuje s místními farmáři a dodavateli, aby zajistila své suroviny z nejlepších zdrojů.

 

Firma se v posledních letech soustředí na udržitelnost a snižování svého ekologického otisku. Například firma používá recyklované obaly a snaží se minimalizovat svůj odpad. Společnost také podporuje lokální komunity a charitativní organizace.
 

Výrobce: Privatmarmeladerie Friedrich Göbber GmbH, Fruchtallee 1, D – 27324 Eystrup
 

Před otevřením uchovávejte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 5 dnů.

káva