Reishi

Reishi

MycoMedica Reishi 90 cps.

Reishi - Ganoderma lucidum  Lesklokorka lesklá

Reishi

extrakt z plodnice Reishi v maximální síle a účinnosti

Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Reishi je minimálně 30% (300mg/g).

Reishi

Dávkování: Reishi

  • při zdravotních problémech: 3-4 kapsle denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)

  • při preventivním užívání: 1-2 kapsle denně (2-3 měsíce v roce)

  • kapse užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem

  • vysoký obsah 1,3/1,6 betaglukanů

  • nejvyšší kvalita

  • kontrolované pěstování

  • ručně sbíraná

  • Obsah balení: 90 kapslí á 500mg extraktu

Reishi

K výrobě našich produktů používáme extrakty medicinálních hub. K terapeutickému účelu je tato forma nejvhodnější a po celém světě nejužívanější. MycoMedica Reishi extrakt je asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější!

Obsah polysacharidů v extraktu MycoMedica Reishi je minimálně 30% (300mg/g).

Obsah triterpenů u MycoMedica Reishi je minimálně 3%.

Reishi

Proč Reishi od MycoMedica?

1, Používá ji většina lékařů a terapeutů

Drtivá většina lékařů či praktiků čínské medicíny poznala za 7 let naší existence kvalitu Reishi od MycoMedica a používá ji úspěšně pro své pacienty.

2, 30 % polysacharidů - ideální poměr

Někteří prodejci nabízejí produkty s 40 či 50 nebo dokonce 60 % polysacharidů. Takovéto zvyšování koncentrace polysacharidů je vždy na úkor ostatních účinných látek. Jednoduše Reishi už přestává mít účinky Reishi a blíží se čistému betaglukanu (který prodáváme pouze za 290,-Kč). Žádný rozumný lékař tyto produkty pro své pacienty nepoužívá. Zvyšování koncentrace polysacharidů v produktu nezvyšuje účinnost produktu, to je pouze nebezpečný marketing !!!

Pokud je třeba působit silněji, zvýší se množství užívaných kapslí, přitom poměr účinných látek zůstane stejný jako v surové houbě. To je jednoduchá matematika, nenechte se klamat reklamními triky.

Pozn. pouze u houby Coriolus používáme koncentraci 40 %, jelikož díky jejímu specifickému použití je tato koncentrace vhodnější. Cena ale zůstává stejná jako u extraktů s 30 %.

3, Speciální výrobní postupy - dvojitá extrakce

MycoMedica Reishi se zpracovává formou tzv. dvojité extrakce, kdy nejprve dochází k jemné extrakci horkou vodou a následně k vysrážení některých účinných látek alkoholem.

4, 100% přírodní produkt

Reishi MycoMedica neobsahuje žádná aditiva, konzervanty či barviva.

5, Žádné pesticidy, těžké kovy, radioaktivita

Na dovozu suroviny spolupracujeme s naším německým partnerem, který s medicinálními houbami pracuje již více jak 35 let. Veškerou houbovou surovinu testujeme v německé nezávislé laboratoři Agrolab (nepoužíváme testy čínských výrobců  a ani si je nepíšeme sami). Nově jsme rozšířili  testování na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs), které mají karcinogenní účinky, mohou ovlivnit vývoj plodu a je i podezření na riziko při vzniku kardiovaskulárních chorob.

6, Žádná no-name surovina.Spolupracujeme pouze s prověřenými pěstiteli a zpracovateli houbové suroviny.

káva