Pellini Aroma Oro Gusto Intenso - 1kg, zrnková

Pellini Aroma Oro Gusto Intenso - 1kg, zrnková S kávou Pellini Aroma Oro Gusto Intenso zažijete nezapomenutelné chvíle potěšení smyslů v kanceláři, doma nebo restauraci.Velmi vhodná směs pro kávové automaty především pro přípravu capp

Cena s DPH 436 Kč
-+
Kategorie: Pellini
Kód: pellini 8
Záruka:
Výrobce: Pellini

Pellini Aroma Oro Gusto Intenso - 1kg, zrnková

káva Pellini Aroma Oro Gusto Intenso

Vhodný výběr zrn a pomalé pražení umožnilo vznik kávy bez známek kyselosti a s menším obsahem kofeinu. Výsledné espresso má specifickou a vyváženou chuť bez známek kyselosti, s extrémní cremou a mírně kořeněným aroma. Káva má příjemnou chuť a intenzitu. S kávou Pellini Aroma Oro Gusto Intenso zažijete nezapomenutelné chvíle potěšení smyslů v kanceláři, doma nebo restauraci. Velmi vhodná směs pro kávové automaty především pro přípravu cappuccina nebo latte macchiata.

káva Pellini Aroma Oro Gusto

Pražírna Pellini S.p.A., založená roku 1922 ve Veroně, se vyznačuje maximální snahou o kvalitní kávu. Silná vůle a odhodlanost řídila každé rozhodnutí firmy a projevila se ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, kvality produktů a celosvětové spolupráce. Káva Pellini jako jedna z mála italských káv nese certifikací Kosher na všechny své produkty.

káva Pellini Aroma Oro Gusto

Rodinná pražírna Pellini se zaměřuje především na italský trh, kde má silné postavení. Menší procento výroby připadá na vývoz.

Nové průmyslové centrum Busselton, které je v provozu od roku 2005, disponuje systémem MES - Manufacturing Execution System. Tento systém zajišťuje kompletní automatizaci výrobního cyklu, od skladování surovin až po hotový výrobek. Tím je zajištěna sledovatelnost produktu na základě výrobní šarže pro zachování nejvyšších standardů bezpečnosti a hygieny.

káva Pellini Aroma Oro Gusto

V roce 2004 agentura Dun & Breadstreet přidělila značce Pellini hodnocení 1 - maximální mezinárodní uznání spolehlivosti a stability finančního kapitálu.

káva