Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit Mass UP 3600 6000 g čokoláda banán

 

Muskulvit Mass UP 3600 6000 g čokoláda banán,muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno sukralozou,Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sporte

Cena s DPH 836 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit
Kód: Muskulvit bč1
Záruka: káva
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit Mass UP 3600 Whey 6000 g čokoláda banán

Muskulvit Gainer

neobsahuje aspartam slazeno sukralozou

Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny. Základem je vysoce kvalitní syrovátkový isolát, zpracovaný moderní ultrafiltrační metodou. Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky.

Muskulvit Gainer

Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm. Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které neazatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce.

Muskulvit Gainer

MASS UP 3600 WHEY Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin. MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

Muskulvit Gainer

MASS UP je výrobek vhodný zejména pro osoby, které usilují o zvýšení své tělesné hmotnosti nebo u kterých dochází ke snižování tělesné hmotnosti díky náročnému fyzickému zatížení

 
 

káva