Lavazza Tierra! - 1kg, zrnková káva

Lavazza Tierra! - 1kg, zrnková káva Excelentní a výrazná 100% Arabica s dokonalým aroma a nižším obsahem kofeinu.Způsob pražení vzduchem zajišťuje perfektní stejnoměrně propražená zrna kávy bez jakéhokoliv poškození. Plně automat

Cena s DPH 448 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza t
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Tierra! - 1kg, zrnková káva

excelentní  100% Arabika

Nejkvalitnější směs 100% kávy Arabica s intenzivní chutí a nádechem čokolády. Pěstuje se trvale na kávových plantážích Rainforest Alliance Certified v Brazílii. Výběrová 100% Arabica dává této luxusní směsi intenzivní a bohatou chuť, která se mísí s vůní a chutí peruánské a kolumbijské kávy.

Lavazza Tierra je program čerpající ze zkušeností pěstitelů excelentního druhu kávy Arabica.

Původ:
Brazílie, Honduras, Peru, Kolumbie
Složení:
100% Arabica
Tóny:
Jasmín, sušené ovoce, mléčná čokoláda
Pražení: Střední
Certifikace: Rainforest Alliance
Intenzita: 9 / 10

Lavazza Tierra

Způsob pražení vzduchem zajišťuje perfektní stejnoměrně propražená zrna kávy bez jakéhokoliv poškození. Plně automatický balící systém Lavazza využívá vlastní navrhované a vyráběné materiály pro zajištění kvality a čerstvosti kávy. Systém přepraví zrna z místa pražení do místa balení během 10 sekund.

Lavazza Tierra

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

Lavazza Tierra

Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

Lavazza Tierra

Dnes je Lavazza lídrem na kávovém trhu v Itálii. Představuje téměř 45% podíl na celkovém kávovém trhu a 75% podíl celkové spotřeby v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci zrn nejvyšší kvality z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, v Africe a Asii.

káva