Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Cremoso Espresso zrnková káva 1 kg

 

Lavazza Cremoso Espresso zrnková káva 1 kg Znamenitá káva Lavazza Cremoso Espresso je chloubou italské značky Lavazza s pražírnou v italském Turíně. Jedná se o středně praženou směs z kvalitní Arabiky a Robusty jejíž přesný procentuá

Cena s DPH 271 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza 14
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Cremoso Espresso zrnková káva 1 kg

Znamenitá káva Lavazza Cremoso Espresso je chloubou italské značky Lavazza s pražírnou v italském Turíně.

Lavazza Caffé

Jedná se o středně praženou směs z kvalitní Arabiky a Robusty jejíž přesný procentuální poměr není výrobcem uveden. Je ideální na přípravu pravého italského espressa s bohatou chutí a krémovou pěnou. Vhodná zejména pro domácí espresso kávovary. Vzhledem jen k mírně vyššímu obsahu kofeinu ji můžete konzumovat v průběhu celého dne, večer je vhodnější zvolit slabší kávu.

Lavazza Caffé

Zrna Arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna Robusty z Afriky a Asie. Káva je  pražena tradiční pražírnou v Turíně. 

Lavazza Caffé

Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 nadšeným znalcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: v malém obchůdku v Turíně a na stejné adrese je můžete nalézt dodnes.

Lavazza Caffé

Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě.

 
 

káva