Hausbrandt Super Bar 1 kg zrnková káva

Hausbrandt Super Bar 1 kg zrnková káva Superbar je dokonalým výrobkem pro kanceláře. Pro tentodruh kávy Hausbrandt Superbar společnost Hausbrandt používá směs šesti různých kávových zrn s plným tělem a dlouhotrvajícím aroma

Cena s DPH 436 Kč
-+
Kategorie: Hausbrandt
Kód: haus3
Záruka:
Výrobce: Hausbrandt

Hausbrandt Super Bar 1 kg zrnková káva

Tato káva sestává převážně ze zrn Arabiky, pocházející ze Střední Ameriky, s malou příměsí zrn Robusty.

Káva Hausbrandt Super Bar se díky svým vlastnostem, jako jsou plné tělo a silná dlouhotrvající chuť velmi dobře hodí jak pro kancelářské kávovary tak i pro filtrové přístroje.

Káva Hausbrandt

Hausbrandt Superbar je dokonalým výrobkem pro kanceláře. Pro tentodruh kávy Hausbrandt Superbar společnost Hausbrandt používá směs šesti různých kávových zrn s plným tělem a dlouhotrvajícím aroma. Základní myšlenkou vzniku sorty Superbar bylo vyvinout ideální kombinaci kávy pro kanceláře a menší bary s chutí a výrazem ležícím mezi Hausbrandt Academica a Hausbrandt Gurmán.

Káva Hausbrandt

Což se zdá se díky kávě Hausbrandt Super Bar také dobře podařilo, protože právě tato káva se vyznačuje mimořádným bohatstvím chutí s kořeněnou intenzivní příchutí. Káva Hausbrandt Super Bar je ideální kávou pro všechny kávové nápoje jako cappuccino, latte nebo Macchiatto.

Káva Hausbrandt

Značka Hausbrandt jako jediná v zájmu zachování nejvyšší kvality prodávané kávy uvádí na svých produktech doporučené datum spotřeby 12 měsícu od data pražení a nikoliv 24 měsíců jako ostatní značky! I díky tomu je značka Hausbrandt třtí nejprodávanější kávou v Itálii.

Káva Hausbrandt
  •  silná káva
  •   dobrá pěna
  •  vyšší obsah kofeinu
  •  perfektní pro kávové automaty
  •  perfektní pro espresso
  •   velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
  •   velmi dobrá jako ranní káva

káva