Hausbrandt Gourmet zrnková káva 1 kg

Hausbrandt Gourmet 1 kg ,Gourmet je prestižní druh kávy společnosti Hausbrandt, která používá pro tuto směs kávy, výběr z dvanácti různých druhů káv z vysočiny Střední a Jižní Ameriky.Pokud toužíte poznat jeden z nejlepších itals

Cena s DPH 534 Kč
-+
Kategorie: Hausbrandt
Kód: haus2
Záruka:
Výrobce: Hausbrandt

Hausbrandt Gourmet zrnková káva 1 kg

Pokud toužíte poznat jeden z nejlepších italských gurmánských požitků v oblasti kávy učitě vás 100%ní Arabica Hausbrandt Gourmet nezklame.

Káva Hausbrandt

Jde o perfektní espresso s fantastickou plnou chutí a širokou škálou příchutí, gurmánská káva pro gurmány.

Káva Hausbrandt

Gourmet je prestižní druh kávy společnosti Hausbrandt, která používá pro tuto směs kávy, výběr z dvanácti různých druhů káv z vysočiny Střední a Jižní Ameriky. Kombinací optimálních vlastností jednotlivých druhů kávy dostává výsledná káva Hausbrandt Gourmet dokonalé vlastnosti každé z nich. Ze všech odrůd odděleně a pomalu pečených v malých dávkách při rovnoměrné teplotě v rotačním kotli technologie Rommel vzniká po smíchání jedinečná směs s neopakonatelným aroma káva Hausbrandt Gourmet.

Káva Hausbrandt

Výborná káva s vysokým procentem vybraných druhů kávy Arabika s mimořádnou vůní a plnou chutí. Harmonie pro toho, kdo věří, že dobrá káva je důležitou součástí života.

Káva Hausbrandt

Společnost Hausbrandt jako jediná uvádí na svých produktech doporučené datum spotřeby, 12 měsícu od data pražení.

káva