Luxusní vůně do auta L&D Elite Class No.1 SENSUAL FOR HER

Luxusní vůně do auta L&D Elite Class No.1 SENSUAL FOR HER Autoparfém Elite Class No.1 SENSUAL FOR HER je luxusní vůně do auta, která připomíná oblíbený dámský parfém ANGEL, v jehož vůni si zamilujete příjemnou souhru vanilky a vzácné

Cena s DPH 249 Kč
-+
Kategorie: Ostatní
Kód: vůně a6
Záruka:

Luxusní vůně do auta L&D Elite Class No.1 SENSUAL FOR HER

Autoparfém Elite Class No.1 SENSUAL FOR HER je luxusní vůně do auta, která připomíná oblíbený dámský parfém ANGEL, v jehož vůni si zamilujete příjemnou souhru vanilky a vzácného dřeva.

Výdrž vůně: 2 - 4 měsíce

Obsah balení: krabička, skleněná lahvička s parfémem, papírová visačka (osvěžovač).
Rozměr: 17 x 4 x 4cm
Hmotnost: 150g
Objem: 40ml

Intenzita vůně: STŘEDNÍ

Návod k použití

Autoparfém aplikujte ze skleněného rozprašovače k nohám řidiče a spolujezdce, na kobercové výstelky vozu, nebo na závěsnou papírovou visačku, která je součástí balení. Visačka je určena k instalaci na zpětné zrcátko, nebo na jiné vhodné místo. Po aplikaci uložte autoparfém ve svislé poloze na bezpečné místo mimo dosah dětí.

Elite Class je prémiová řada autoparfémů.  Obsahují elegantní a okouzlující vůně pro moderní muže a ženy. Jedná se o řadu 14 druhů exkluzivních parfémů do auta s rozprašovačem ve skleněné lahvičce o objemu 40ml a závěsnou papírovou visačkou – osvěžovačem. Vše je zabaleno do papírové krabičky. Autoparfém se aplikuje pomocí rozprašovače na veškeré textilní plochy v interiéru automobilu.

káva