Woldohealth zlaté mléko kurkuma 300g

ico Doprava zdarma
Zlaté mléko kurkuma 300g

Zlaté mléko kurkuma 300g,Naše bio zlaté kurkumové mléko nabízí dokonale vyváženou kombinaci směsi kurkumy, zázvoru, skořice a černého pepře v organické kvalitě. Černý pepř je přidáván z důvodu zvyšování účinnosti kurkumy až

Cena s DPH 499 Kč
-+
Kategorie: Woldohealth
Kód: WoldoHealth9
Záruka:
Výrobce: Woldohealth

Zlaté mléko kurkuma 300g

Naše bio zlaté kurkumové mléko nabízí dokonale vyváženou kombinaci směsi kurkumy, zázvoru, skořice a černého pepře v organické kvalitě. Černý pepř je přidáván z důvodu zvyšování účinnosti kurkumy až 1000 krát. Tento tradiční ajurvédský nápoj se stává velmi oblíbenou alternativou ranní kávy.

 

Produkt je lehce rozpustný v mléce dle vašeho výběru a dalších tekutinách, proto je ideální pro přípravu zlatého mléka nebo jako doplněk do smoothie, koktejlů, cereálií, ovesné kaše nebo při vaření a pečení. Je také vhodný pro vegany a vegetariány.

 

Pravidelná konzumace zlatého mléka má mnoho příznivých vlivů na lidské tělo. Posiluje imunitní systém, napomáhá ke zlepšení funkce žaludku  a střev, čistí krev od toxinů a zmírňuje příznaky stresu, nespavosti a bolesti hlavy. Také může regulovat hladinu cholesterolu a detoxikovat játra.

Produkt neobsahuje žádná aditiva, jakými jsou laktóza, lepek nebo sůl. Všechny suroviny jsou v bio kvalitě pocházející z ekologického zemědělství. Je dodáván v neprůhledném uzavíratelném obalu, který chrání produkt před UV zářením a udržuje optimální trvanlivost.

Účinky zlatého mléka na lidské tělo

 

Zlaté mléko je skvělý zdroj proteinů, antioxidantů, sodíku, magnézia a vápníku.

 

Jeho pravidelné užívání může napomáhat při:

 

    snižování zánětů

    prevenci srdečních onemocněních

    podpory funkce mozku a zlepšení paměti

    snižování hladiny cukru v krvi

    podpora imunitního systému

    zlepšení stavu kostí

    zmírnění příznaků pálení žáhy

    zlepšení nálady

 

Příprava zlatého mléka

 

Rozmíchejte jednu kávovou lžičku směsi ve 250 horkého ml mléka dle vašeho výběru.

 

Pro vyšší nutriční hodnotu můžete přidat MCT olej a osladit medem nebo agávovým sirupem. 

 

Produkt byl vyroben a testován ve farmaceutických podmínkách v Německu. Všechny přísady v naší směsi zlatého mléka jsou pečlivě vybírány pouze z kvalitních surovin s ověřeným původem.

káva