Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Zelená káva arginin 60 kapslí

Zelená káva arginin 60 kapslí
Zelená káva arginin 60 kapslí
 
 

Zelená káva arginin 60 kapslí Zelená káva obsahuje Chlorogenic Acid.zelená káva green coffee obsahuje chlorogenové kyseliny, které obsahuje pouze zelená káva,pražením se kyselina chlorogenová štěpí na trigonelin.

Cena s DPH 260 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Zelená Káva
Kód: akce káva2
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Zelená káva arginin 60 kapslí

Zelená káva arginin

bez konzervačních látek

Zelená káva arginin

zelená káva green coffee obsahuje chlorogenové kyseliny, které obsahuje pouze zelená káva,pražením se kyselina chlorogenová štěpí na trigonelin.

513mg  zelené kávy 57mg L-Argininu jedna kapsle

Zelená káva arginin

Arginin je zásadní neesenciální aminokyselina s řadou důležitých rolí v organismu.L-Arginin patří mezi esenciální aminokyseliny, tedy aminokyseliny, které lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být do organismu dodávány s potravou. V organismu se neskladují, to znamená, že aminokyseliny, které nejsou hned zabudovány do vytvářených proteinů, jsou odstraněny a vyloučeny močí.

Zelená káva arginin

Zelená káva  obsahuje Chlorogenic Acid.

doporučené dávkování  jedna kapsle denně před hlavním jídlem. polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody Nepřekračujte doporučené dávkování. Kapsli nekousejte!

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

 
 

káva