Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Zelená káva+arginin 140kapslí

Zelená káva+arginin 140kapslí
 
 

Zelená káva+arginin 140kapslí Zelená káva obsahuje Chlorogenic Acid.zelená káva green coffee obsahuje chlorogenové kyseliny, které obsahuje pouze zelená káva,pražením se kyselina chlorogenová štěpí na trigonelin.

Cena s DPH 525 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Zelená Káva
Kód: Zelená k13
Záruka:
Výrobce: Zelená Káva
 
 

Zelená káva+arginin 140kapslí

Zelená káva+arginin

zelená káva green coffee obsahuje chlorogenové kyseliny, které obsahuje pouze zelená káva,pražením se kyselina chlorogenová štěpí na trigonelin.

Zelená káva+arginin

Arginin je zásadní neesenciální aminokyselina s řadou důležitých rolí v organismu.L-Arginin patří mezi esenciální aminokyseliny, tedy aminokyseliny, které lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být do organismu dodávány s potravou. V organismu se neskladují, to znamená, že aminokyseliny, které nejsou hned zabudovány do vytvářených proteinů, jsou odstraněny a vyloučeny močí.

bez konzervačních látek

Zelená káva+arginin 

140 kapslí

513mg  zelené kávy 57mg L-Argininu jedna kapsle

Zelená káva  obsahuje Chlorogenic Acid.

doporučené dávkování  jedna kapsle denně před hlavním jídlem. polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody Nepřekračujte doporučené dávkování. Kapsli nekousejte!

Zelená káva+arginin

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

 
 

káva