Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Wira Wira 200g

 

Wira Wira 200g Odvar wira-wira má příjemnou chuť a lahodné aroma. Je zvykem ho pít i jako čaj studený v teplých letních dnech, i jako osvěžující studený nápoj s ledem. Tradičně se doporučuje mísit tradiční peruánskou bylinu wira-wi

Cena s DPH 258 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Peruánské byliny
Kód: salviaparadise199
Záruka:
Výrobce:
 
 

Wira Wira  200g

Wira Wira je pro svoji specifickou, příjemnou chuť vyhledávaným nápojem zvláště v chladnějším počasí. Wira Wira je drobná peruánská horská bylina rostoucí na suchých, kamenitých místech Peru. Lze ji nalézt ve výškách až 3600 m. n. m.

Odvar wira-wira má příjemnou chuť a lahodné aroma. Je zvykem ho pít i jako čaj studený v teplých letních dnech, i jako osvěžující studený nápoj s ledem. Tradičně se doporučuje mísit tradiční peruánskou bylinu wira-wira s taktéž peruánskou bylinou muňa-muňa. Tyto dvě byliny se skvěle doplňují - nejen chuťově. Odvar z wira-wira je možno dosladit cukrem, medem nebo přidat citrón pro lepší říz. 

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Dávkování a způsob přípravy:  Jednu vrchovatou polévkovu lžíci sušené nati wira-wira vložíme do 750ml studené vody a přivedeme k varu. Vaříme zhruba 5min na mírném ohni a poté scedíme. Užíváme 3x denně sklenku odvaru.

Nedoporučuje se těhotným, kojícím ženám, dětem do 3 let. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu a temnu, mimo dosahu dětí.

Země původu: Peru

Minimální množství nákupu je 10 g

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva