Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát jahoda 2000g

 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát jahoda 2000g Muskulvit posilující proteinový koncentrát s obsahem 80% bílkovin.MUSKULVIT WHEY PROTEIN KONCENTRÁTs jahodovou příchutí je kvalitní bílkovina v čisté formě, která obsahuje jako zdroj bílkovin

Cena s DPH 1 030 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit proteiny
Kód: Muskulvit2
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit Whey Protein Koncentrát jahoda 2000g

všechny produkty jsou vyráběny až po objednávce a mají maximální záruku

MUSKULVIT WHEY PROTEIN KONCENTRÁT s jahodovou příchutí je kvalitní bílkovina v čisté formě, která obsahuje jako zdroj bílkovin výhradně bílkovinový koncentrát WPC.

Muskulvit Whey Protein

Ten je vyráběn speciální technologií ultrafiltrací, což je speciální technologie, při které dochází k separaci bílkovin na základě odlišné velikosti molekul obsažených živin (sérových bílkovin od mléčného cukru a mléčného tuku).

Muskulvit Whey Protein

Tímto způsobem ošetřená bílkovina obsahuje hlavní frakci beta-laktoglobulin a mikrofrakce (alfa-laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobuliny a laktoferrin), přičemž všechny mají v organismu svůj specifický význam.

Muskulvit Whey Protein

Má vynikající aminokyselinové spektrum, přičemž větvené aminokyseliny BCAA tvoří významný podíl z celkového obsahu aminokyselin.

Muskulvit Whey Protein

MUSKULVIT WHEY PROTEIN KONCENTRÁT klade díky svému složení minimální energetické požadavky na zpracování organismem při trávení. Aminokyseliny vzniklé štěpením bílkoviny organismem se rychle dostávají na místo potřeby.

 
 

káva