Watson and Son Manukový med Watson 600+ 250 g

Watson Manukový med Watson 600+ 250g Watson & Son stojí v čele inovací a vývoje včelařského průmyslu na Novém Zélandu.Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med

Cena s DPH 1 229 Kč
-+
Kategorie: Manuka med
Kód: natu17
Záruka:
Výrobce: Watson

Watson Manukový med Watson 600+ 250g

Manukový med je 100% čistý, certifikovaný med ověřený testováním v akreditovaných vědeckých laboratořích

Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med z 15000 úlů napříč 300000 akry panství.

Manukový med

Denis Watson zasvětil 30-ti letou kariéru studování přírodních věd. V důsledku celoživotního zkoumání pevně věří v sílu včelích produktů, především manukového medu. V roce 2003 se synem založil firmu Watson & Son.

Manukový med

Zatímco Denis inklinuje k vědě, marketingu a distribuci, jeho syn se stará o včelstva a zpracování medu. Watson & Son stojí v čele inovací a vývoje včelařského průmyslu na Novém Zélandu.

Manukový med

Na rozdíl od mnohých producentů medu, kladou důraz na vědecký výzkum. Zaměřují se mimo jiné na vývoj inovativních  produktů .Společnost Watson & Son vstoupila do „New Zealand Manuka Honey Exporters Collective“, jenž díky svému přístupu ke kvalitě a spotřebitelské důvěře produkuje 85% z celkového objemu Manukového medu vyváženého z Nového Zélandu.

Manukový med

Užívejte jednu čajovou lžičku manukového medu 1x denně

káva