Watson Manukový med 100+ - 250g

Watson Manukový med 100+ - 250g Na rozdíl od mnohých producentů medu, kladou důraz na vědecký výzkum.Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med z 15000 úlů např

Cena s DPH 483 Kč
-+
Kategorie: Manuka med
Kód: natu15
Záruka:
Výrobce: Watson

Watson Manukový med 100+ - 250g

Manukový med

Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med z 15000 úlů napříč 300000 akry panství. Denis Watson zasvětil 30-ti letou kariéru studování přírodních věd. V důsledku celoživotního zkoumání pevně věří v sílu včelích produktů, především manukového medu. V roce 2003 se synem založil firmu Watson & Son. Zatímco Denis inklinuje k vědě, marketingu a distribuci, jeho syn se stará o včelstva a zpracování medu. Watson & Son stojí v čele inovací a vývoje včelařského průmyslu na Novém Zélandu.

Manukový med

Na rozdíl od mnohých producentů medu, kladou důraz na vědecký výzkum. Zaměřují se mimo jiné na vývoj inovativních  produktů .Společnost Watson & Son vstoupila do New Zealand Manuka Honey Exporters Collective, jenž díky svému přístupu ke kvalitě a spotřebitelské důvěře produkuje 85% z celkového objemu Manukového medu vyváženého z Nového Zélandu.

Manukový med

Užívejte jednu čajovou lžičku manukového medu 1x denně

Manukový med

káva