Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Vůně do auta Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR

Vůně do auta Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR
Vůně do auta Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR
 
 

Vůně do auta Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR,Autoparfém Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR je luxusní vůně do auta, která připomíná dámský parfém FLEURS D´ORANGER. Parfém plný jasných a nádherných vůní z pomerančových květů, šeřík

Cena s DPH 249 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Vůně do auta
Kód: vůně a8
Záruka:
Výrobce:
 
 

Vůně do auta Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR

L&D Elite Class No.8

Vůně do auta

Autoparfém Elite Class No.8 AGUA DE AZAHAR je luxusní vůně do auta, která připomíná dámský parfém FLEURS D´ORANGER. Parfém plný jasných a nádherných vůní z pomerančových květů, šeříku a jasmínu smíchaných s aroma mandarinky, citronu a skořice.

Vůně do auta

Výdrž vůně: 3 - 6 měsíc

Obsah balení: krabička, skleněná lahvička s parfémem, papírová visačka (osvěžovač).
Rozměr: 17 x 4 x 4cm
Hmotnost: 150g
Objem: 40ml

Vůně do auta

Elite Class je prémiová řada autoparfémů.  Obsahují elegantní a okouzlující vůně pro moderní muže a ženy. Jedná se o řadu 14 druhů exkluzivních parfémů do auta s rozprašovačem ve skleněné lahvičce o objemu 40ml a závěsnou papírovou visačkou – osvěžovačem. Vše je zabaleno do papírové krabičky. Autoparfém se aplikuje pomocí rozprašovače na veškeré textilní plochy v interiéru automobilu.

Vůně do auta

Popis aplikace

Autoparfém aplikujte ze skleněného rozprašovače k nohám řidiče a spolujezdce, na kobercové výstelky vozu, nebo na závěsnou papírovou visačku, která je součástí balení. Visačka je určena k instalaci na zpětné zrcátko, nebo na jiné vhodné místo. Po aplikaci uložte autoparfém ve svislé poloze na bezpečné místo mimo dosah dětí.

 
 

káva