Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

WoldoHealth Vitamín K2 Vegan MK-7 200 μg 50 ml

ico Doprava zdarma
Vitamín K2
 

Vitamín K2 MK7 50ml ,Vysoce koncentrovaná dávka vitamínu K2 v patentované formě jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScience. V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 200 μg vitamínu K2 v jeho MK7 formě. Pate

Cena s DPH 749 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Woldohealth
Kód: WoldoHealth4
Záruka:
Výrobce: Woldohealth
 
 

Vitamín K2 MK7 50ml

  Dávka na 180 dní

Vysoce koncentrovaná dávka vitamínu K2 v patentované formě jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScience. V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 200 μg vitamínu K2 v jeho MK7 formě. Patentovaná forma vitamínu K2 jako MK7 je považována za nejaktivnější a nejčistší formu vitamínu K2.

Vitamín K2

Vitamín K2 je rozpuštěn v v 100% MCT kokosovém oleji pro lepší vstřebávání a dodáván v balení z jantarového skla, která slouží k ochraně před UV zářením a zajišťuje optimální trvanlivost. Součástí balení je kalibrovaná lékařská pipeta pro přesné dávkování.

Vitamín K2

Produkt neobsahuje žádná aditiva jako jsou GMO, laktóza, lepek, barviva nebo stabilizátory. Náš výrobek je vhodný pro vegetariány, s ověřeným původem účinných látek a certifikací.

Vitamín K2 jako MK7 je nezbytný pro funkci proteinů, které na sebe váží vápník a podílejí se na udržování normální strukturu osteoartikulárního systému, zubů, arteriální stěny a regulaci růstu buněk. Také napomáhá normální srážení krve a syntéze bílkovin nacházející se v plazmě, kostech a ledvinách.

Vitamín K2

Patentovaná forma vitamínu K2 jako MK7 je používána kvůli jejím výhodám jako je biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Navíc má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. MCT tuk z kokosové dužiny napomáhá správnému vstřebávání vitamínu.

Vitamín K2

Vitamín K2 MK7 byl vyroben a testován ve farmaceutických podmínkách v Německu. Je vyroben ze surovin prvotřídní kvality s ověřeným původem. Neobsahuje žádná aditiva a je vhodný pro vegetariány.

 
 

káva