Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Garden of Life Vitamin D3 Raw 2000IU 120 kapslí

ico Doprava zdarma
Garden of Life Vitamin D3 Raw 2000IU 120 kapslí
 

Vitamín D3 RAW - 2000IU 120 kapslí Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková, že vitamíny jsou RAW organic, technologicky nezpracované, nerafinované, d

Cena s DPH 899 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Garden of Life
Kód: raw214
Záruka:
Výrobce: Garden of life
 
 

Vitamín D3 RAW - 2000IU 120 kapslí

Vitamin D3 RAW

2 000 IU - množství účinné látky, 120 kapslí

Vitamin D3 RAW je odlišný od ostatních vitamínů D, které naleznete na trhu, protože filozofie společnosti Garden of Life je taková,že vitamíny jsou RAW organic,technologicky nezpracované, nerafinované, doplňky stravy, bez lepku, bez obsahu mléka, pojiv a plniv a s obsahem probiotik a enzymů. To znamená, že Vaše tělo přijímá pouze RAW vitamín D3 s účinnými látkami.

Vitamin D3 RAW

Proč potřebuji vitamín D?
Spolu s vápníkem je vitamín D důležitý pro správnou stavbu a sílu kostí, zubů. Jeho význam je v účasti při vstřebávání vápníku ze střeva a přispívá tak k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku v krvi.
 

Vitamin D3 RAW

Nynější velký zájem o vitamín D vyplývá ze skutečnosti, že bylo nalezeno v celém těle více než 600 receptorů vitamínu D, včetně mozku a srdce.

Nedávné studie také ukázaly, že vitamín D podporuje imunitní systém, tím, že přispívá k jeho regulaci.  Vitamín D podporuje také vstřebávání vápníku a fosforu, díky receptorům nacházejícím se v celém trávicím systému.

Proč si vybrat právě Vitamin D3 RAW?
Vitamín D se obvykle nachází ve dvou formách D2 a D3. Oba zvyšují hladinu vitamínu D v krvi, nicméně vitamín D3 je vhodnější, protože jeho metabolické účinky jsou lepší a navíc je ve formě, které pochází z přírodních zdrojů – Slunce a potraviny.
 
Vitamin D3 RAW
 
Vitamin D3 RAW podporuje:
  • stavbu kostí a kloubů, zubů,
  • podporuje také vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • správnou funkci imunitního systému,

Dopřejte tělu Vitamin RAW D3

Dávkování:
1 kapsle denně před jídlem nebo po jídle. Zapít vodou nebo RAW džusem. V balení 120 kapslí.
Složení:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsle %RHP**
Vitamin D* (ekv. 2000 I.U.) 50 µg 1000%
 
RAW probiotická a enzymová směs (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU
 
Vitamin D3 RAW
 
High Omega-9, Chlorela s rozrušenou buněčnou stěnou (250mg)
 
RAW organic směs z ovoce a zeleniny (110mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic zázvor (kořen), organic česnek (hlava), organic zelená cibulka (cibule),  organic borůvky (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic maliny (plod), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).
 
Ostatní složky: Rostlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisce),organic rýže,
 
Označení: ** referenční hodnota příjmu, * RAW přirozeně vytvořené živiny
 
Neobsahuje syntetická : plniva, barviva, konzervační látky.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
 
Výrobce: Garden of Life
 
 

káva