Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

WoldoHealth Vitamin D3 K2 Kapky 1000 I.U. 50 ml

ico Doprava zdarma
Vitamín D3+K2
 

Vitamín D3+K2 50ml,V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 1000 I. E. vitamínu D3 a 20 μg vitamínu K2 MK7. Vitamín D3 je zkombinován s patentovanou formou Vitamínu K2 jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScien

Cena s DPH 989 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Woldohealth
Kód: WoldoHealth3
Záruka:
Výrobce: Woldohealth
 
 

Vitamín D3+K2 50ml

V pouhé jedné kapce z naší 50 ml lahvičky získáte 1000 I. E. vitamínu D3 a 20 μg vitamínu K2 MK7. Vitamín D3 je zkombinován s patentovanou formou Vitamínu K2 jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScience. Tato jedinečná synergie je často označována za ideální pár, protože jejich kombinace zesiluje účinky obou vitaminů.

Vitamín D3+K2

Vitamíny jsou rozpuštěny v 100% MCT kokosovém oleji a dodávány v balení z jantarového skla, které slouží k  ochraně před UV zářením a zajišťuje optimální trvanlivost. Součástí balení je kalibrovaná lékařská pipeta pro přesné dávkování.

 

Produkt neobsahuje žádné aditiva jako jsou barviva, příchutě, aroma, stabilizátory, lepek nebo želatinovou laktózu. Náš výrobek je také vhodný pro vegetariány. Ověřený původ účinných látek a certifikace.

Prvotřídní kombinace vysoce koncentrovaných vitamínů D3 a K2.

Vitamín D3+K2

Skvělá a účinná kombinace D3 a K2 MK7. Proč právě tato kombinace?

 

Vitamíny D3 a K2 mají důležitou roli ve zdraví cév, kostí a zubů.

Vitamín D3+K2

Mohou také napomáhat k podpoře imunity.

 

Při dlouhodobém užívání D3 by se měl dodávat i vitamín K2.  D3 totiž v těle vyvolává větší produkci proteinů, které mají zdravotní přínos. Proto je potřeba proteiny aktivovat pomocí vitamínu K2.

 

Zkombinovali jsme vitamin D3 s patentovanou formou vitamínu K2  jako MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa Bioscience.

Vitamín D3+K2

Tato forma vitamínu K2 se považuje za nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu K2 a mezi její výhody patří lepší biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita i při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Tato patentovaná forma K2 MK7 K2VITAL®DELTA má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. K tomu všemu pak přichází navíc tuk MCT z kokosové dužiny, který může synergii účinných látek doručit přesně tam, kam má, jelikož ke správnému vstřebávání potřebují právě tuk.

Vitamín D3

 

    Pomáhá udržovat zdravé zuby

    Stará se o správnou hladinu vápníku v krvi

    Má vliv na zachování normální funkce svalů

    Výrazně napomáhá imunitnímu systému

    Hraje roli v dělení buněk

    Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu

    Pomáhá udržovat lepší psychickou kondici v období nižšího slunečního záření

 

Vitamín K2 MK7

 

    Pomáhá udržovat normální stav kostí

    Podílí se na normální srážlivosti krve

    Skvělá vstřebatelnost 99,7 %

    Je skvělým pomocníkem vitamínu D3, kterému pomáhá zvýšit účinnost

 

Naše vitamíny byly vyrobeny a testovány ve farmaceutických podmínkách v Německu, z těch nejlepších surovin z celého světa. Neobsahují žádná aditiva a jsou vhodné pro vegetariány.

 
 

káva