Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Vettori Tradizionale 100% Robusta zrnková káva 1 kg

 

Vettori Tradizionale 100% Robusta zrnková káva 1 kg,Vettori Tradizionale je nejsilnější káva ze sortimentu pražírny Vettori. Vettori Tradizionale je velmi silná, divoká a především velmi dobrá 100% Robusta pro milovníky opravdu silné kávy

Cena s DPH 320 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Vettori
Kód: vettori4
Záruka:
Výrobce: Vettori
 
 

Vettori Tradizionale 100% Robusta zrnková káva 1 kg

Vettori Tradizionale je nejsilnější káva ze sortimentu pražírny Vettori. Vettori Tradizionale je velmi silná, divoká a především velmi dobrá 100% Robusta pro milovníky opravdu silné kávy plné a přetrvávající chuti.

káva vettori

Vettori Tradizionale je káva pražená dle staré toskánské tradice. Protože se jedná o nejsilnější kávu z řady Vettori a navíc 100% Robustu, doporučujeme tuto kávu pít ráno a dopoledne. Vettori Tradizionale je káva pro ty, kteří nedělají kompromisy. Kávová zrna jsou původem z Afriky.

káva vettori

Pražírna Vettori byla založena Sigem Vettorim roku 1925 ve vísce Altopascio, v Toskánsku. První kávu Sig Vettori pražil v zadním pokojíku za svým obchodem, ale jak její věhlas rostl, tak se zrodila a rozrůstala i pražírna Vettori.

káva vettori

V pražírně Vettori na své kořeny dodnes nezapomněli a proto spolupracují především s malými pěstiteli kávy. Pražírna Vettori je stále rodinná firma, předávaná z generace na generaci v rodině, která tuto značku vybudovala.

káva vettori

Ochutnejte i ostatní druhy kávy Vettori.

Připravte si výbornou kávu v kávovaru, moka konvici, aeropressu či french pressu.

 
 

káva