Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Vettori Effe 80/20 zrnková káva 1 kg

 

Vettori Effe 80/20 zrnková káva 1 kg,Vettori Effe je zástupcem typického italského espressa v sortimentu pražírny Vettori. Vettori Effe je káva kořeňené chuti, vytvořena speciálně pro ty, kdo si chtějí vychutnat kávu nižší kyselosti, a

Cena s DPH 436 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Vettori
Kód: vettori2
Záruka:
Výrobce: Vettori
 
 

Vettori Effe 80/20 zrnková káva 1 kg

Vettori Effe je zástupcem typického italského espressa v sortimentu pražírny Vettori. Vettori Effe je káva kořeňené chuti, vytvořena speciálně pro ty, kdo si chtějí vychutnat kávu nižší kyselosti, ale se specifickou chutí kvalitní Arabiky.

káva vettori

Vettori Effe je směs 80% Arabiky s 20% Robustou. Tato káva je pro lidi s vytříbenou chutí, kteří ocení nejvyšší kvalitu vybrané arabiky. Vettori Effe je pražena pomalu a na střední stupeň.

káva vettori

Protože se jedná o směs s nízkým obsahem Robusty a nižším obsahem kofeinu, je vhodná k celodennímu popíjení. Zrna Arabiky jsou původem ze Střední Ameriky, zrna Robusty jsou z Indie. Káva je pražena tradiční pražírnou v Toskánsku.
káva vettori

Pražírna Vettori byla založena Sigem Vettorim roku 1925 ve vísce Altopascio, v Toskánsku. První kávu Sig Vettori pražil v zadním pokojíku za svým obchodem, ale jak její věhlas rostl, tak se zrodila a rozrůstala i pražírna Vettori. V pražírně Vettori na své kořeny dodnes nezapomněli a proto spolupracují především s malými pěstiteli kávy. Pražírna Vettori je stále rodinná firma, předávaná z generace na generaci v rodině, která tuto značku vybudovala.

káva vettori

Ochutnejte i ostatní druhy kávy Vettori.

Připravte si výbornou kávu v kávovaru, moka konvici, aeropressu či french pressu.

 
 

káva