Vergnano Extra Dolce 1000 1 kg

Vergnano Extra Dolce 1000 1 kg,Vergnano Extra Dolce 1000 je ze 100% složena z výběrových zrn arabiky ze Střední a Jižní Ameriky a Afriky. Vyznačuje se silným aroma a příjemně sladkou chutí s ovocnými a květinovými tóny. Středně praže

Cena s DPH 679 Kč
-+
Kategorie: Vergnano
Kód: vergnano3
Záruka:
Výrobce: Vergnano

Vergnano Extra Dolce 1000 1 kg

Vergnano Extra Dolce 1000 je  ze 100% složena z výběrových zrn arabiky ze Střední a Jižní Ameriky a Afriky. Vyznačuje se silným aroma a příjemně sladkou chutí s ovocnými a květinovými tóny.

káva vergnano

Středně pražená káva s mírně ovocnou chutí a sametovou konzistencí je ideální pro zkušené znalce kávy .Tato směs je vlajkovou lodí italské pražírny Vergnano.

káva vergnano

Pražírna Vergnano je rodinný podnik vedený dnes již čtvrtou generací rodiny Vergnano. Káva Vergnano se dnes vyváží do více než šedesáti zemí světa a patří mezi nejlepší italské producenty na trhu.

káva vergnano

Zaměřuje se především na kvalitu kávy a šetrnost k životnímu prostředí. Káva Vergnano je držitelem certifikací Organic, BRC Food a IFS. Dnes užívá Vergnano nejlepší technologie, včetně optických senzorů odstraňujících z již napražené kávy zrnka, která nevyhovují nejpřísnějším normám.

káva vergnano
Praženo tradiční pražírnou v Turíně. Pražírna Vergnano má dlouholetou tradici sahající až do roku 1882, kdy Domenico Vergnano začal pražit kávu ve svém malém obchůdku v městečku Chieri, na úpatí Turínských kopců. Pražírna Vergnano je rodinný podnik vedený dnes již čtvrtou generací rodiny Vergnano. Káva Vergnano se dnes vyváží do více než šedesáti zemí světa a patří mezi nejlepší italské producenty na trhu. Zaměřujíc se na kvalitu kávy a šetrnost k životnímu prostředí, káva Vergnano je držitelem certifikací Organic, BRC Food a IFS. Dnes užívá Vergnano nejlepších technologií, včetně optických senzorů odstraňujících z již napražené kávy zrnka, která nevyhovují nejpřísnějším normám.

káva