Vergnano Espresso Crema 800 zrnková Káva 1 kg

K dispozici pouze 1 ks !

Cena s DPH 649 Kč
-+
Kategorie: Vergnano
Kód: vergnano6
Záruka:
Výrobce: Vergnano

Vergnano Espresso Crema 800 zrnková Káva 1 kg

Vergnano Espresso Crema 800 je velmi jemná směs 80% jihoamerických sladkých srabik a 20% robusty z Asie, která kávě dodá intenzivní čokoládovou vůni.

káva vergnano

Pražírna Vergnano je rodinný podnik vedený dnes již čtvrtou generací rodiny Vergnano. Káva Vergnano se dnes vyváží do více než šedesáti zemí světa a patří mezi nejlepší italské producenty na trhu.

káva vergnano

Zaměřuje se především na kvalitu kávy a šetrnost k životnímu prostředí. Káva Vergnano je držitelem certifikací Organic, BRC Food a IFS. Dnes užívá Vergnano nejlepší technologie, včetně optických senzorů odstraňujících z již napražené kávy zrnka, která nevyhovují nejpřísnějším normám.

káva vergnano
Praženo tradiční pražírnou v Turíně. Pražírna Vergnano má dlouholetou tradici sahající až do roku 1882, kdy Domenico Vergnano začal pražit kávu ve svém malém obchůdku v městečku Chieri, na úpatí Turínských kopců. Pražírna Vergnano je rodinný podnik vedený dnes již čtvrtou generací rodiny Vergnano. Káva Vergnano se dnes vyváží do více než šedesáti zemí světa a patří mezi nejlepší italské producenty na trhu.
káva vergnano 
Zaměřujíc se na kvalitu kávy a šetrnost k životnímu prostředí, káva Vergnano je držitelem certifikací Organic, BRC Food a IFS. Dnes užívá Vergnano nejlepších technologií, včetně optických senzorů odstraňujících z již napražené kávy zrnka, která nevyhovují nejpřísnějším normám.

káva