Garden of Life Vápník Raw 60 kapslí

Vápník RAW 60 kapslí Používáte vápník, který je RAW organic, technologicky nezpracovaný, nerafinovaný a pouze z rostlinného zdroje? Vápník RAW se získává z mořských řas Algas calcareas, které jsou šetrně sklízeny na nedotčených

Cena s DPH 669 Kč
-+
Kategorie: Garden of Life
Kód: raw75
Záruka:
Výrobce: Garden of life

Vápník RAW 60 kapslí

Používáte vápník, který je RAW organic, technologicky nezpracovaný, nerafinovaný a pouze z rostlinného zdroje? Vápník RAW se získává z mořských řas Algas calcareas, které jsou šetrně sklízeny na nedotčených březích Jižní Ameriky. Takto čistou formu přírodního vápníku Vám nabízí jen Garden of Life.

Vápník RAW

Proč zvolit právě tuto formu vápníku?

Je všeobecně známo, že rostliny rostoucí v přírodě jsou vynikajícím zdrojem živin pro tělo. Řasy Algas calcareas poskytují přirozeně se vyskytující vápník, minerály a stopové prvky, jakými jsou hořčík, oxid křemičitý, bor, vanad, stroncium a jiné, které pomáhají udržovat zdravé kosti a zuby.

Další živiny obsažené v RAW Vápníku.

Kromě RAW vápníku z mořských řas obsahuje Vitamin Code RAW Vápník řadu dalších tepelně nezpracovaných vitamínů a minerálních látek, stejně jako živých probiotik a enzymů. Vitamín D je důležitý pro podporu zdravých kostí, zubů, protože působí na zvýšení vstřebávání vápníkua fosforu. Je ho obsaženo 1600 IU v jedné dávce. Vitamín D podporuje imunitní systém a přispívá k správné funkci svalů. Vápník s hořčíkem udržují správnou funkci nervového systému.

Vápník RAW

K udržení normálního stavu kostí přispívá i vitamín K2, který existuje ve dvou formách: MK-4 a MK-7. Vitamin Vápník RAW využívá formu MK-7, která zůstává v těle po delší dobu.

Největší přednosti výrobku Vitamin RAW Vápník:

  • RAW organic, nezpracovaný, rostlinný vápník,
  • 1600 IU RAW vitamínu D3
  • 100 μg vitamínu K2 formy MK-7 z natto,
  • 386 mg. RAW hořčíku
  • neobsahuje zdroj vápníku z hornin a živočichů,
  • obsahuje živé probiotika a enzymy,
  • obsahuje 22 druhů RAW a organic pěstované ovoce a zeleniny,
  • bez obsahu mléka a lepku,
  • bez syntetických pojiv a plniv.

AlgaeCal RAW je rostlinná forma vápníku pocházející z RAW, organic  a  whole food (nezpracované a nerafinované rostliny, bez přísad) řas rostoucích v oceánu, které jsou přirozeně bohaté na minerály a stopové prvky, jež napomáhají tvorbě kostí.

Vápník RAW

Pro více informací navštivte: www.GrowBone.com

Dávkování:
Dospělí  4 kapsle denně. Pro nejlepší účinek 2 tablety po snídani a 2 tablety po obědě. Zapít vodou nebo RAW džusem. 15 dávek v balení.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 4kapsle % RHP***
Vitamín C* 50mg 63%
Vitamín D* (jako D3) 1600IU 40μg 800%
Vitamín K* (jako K2 MK-7) 100μg 133%
Vápník (z Algae řas) 756mg 95%
Hořčík** 386mg 103%
Stroncium (z Algae řas) 3,8mg +
Bor* 3mg +
Oxid křemičitý (z Algae řas) 2,2mg +
Vanad (z Algae řas) 68μg +
 

RAW organic směs z ovoce a zeleniny (360mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic zázvor (kořen), organic česnek (hlava), organic zelená cibulka (cibule),  organic borůvky (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic maliny (plod), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

RAW probiotická a enzymová směs (64mg): Lipáza (95 FIP), proteáza (715 HUT), aspergillopepsin (4 SAPU), beta-glukanáza (z celulázy – 1 BGU), celuláza (69 CU), bromelin (21,429 PU), fytáza (2 FTU), laktáza (57 ALU), papain (26,667 PU), peptidáza (81 HUT), pektináza (2 endo-PGU), xylanáza (18 XU), hemiceluláza (71 HCU), lactobacillus plantarum, lactobacillus bulgaricus, saccharomyces cerevisce (500 milionů CFU).

Vápník RAW

Ostatní složky: Rostlinná celulóza,

Označení: * RAW přirozeně vytvořené živiny, **Horčík z řas a minerály z Mrtveho moře , *** Referenční hodnota příjmu, + % referenční hodnoty příjmu není stanoveno
 

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Výrobce: Garden of Life

káva