Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Valrhona Guanaja s kousky kakaových bobů 70 % 85 g

 

Valrhona hořká čokoláda guanaja 70 % 85 g,Valrhona vyrábí nejlepší čokoládu v malé vesnici Tain L'Hermitage ve Francii od roku 1922. Zakladatel společnosti a cukrář Albéric Guironnet se od počátku věnoval tvorbě jedinečné kvalitní

Cena s DPH 86 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Čokoláda
Kód: Čokoláda valhona9
Záruka:
Výrobce: Valrhona
 
 

Valrhona hořká čokoláda guanaja 70 % 85 g

Hořký a vznešený: Vznešená čokoládová intenzita Grand Cru Guanaja, která setrvává s jemně pečenými tóny kousků kakaových bobů.

Valrhona hořká čokoláda guanaja s obsahem kakaa 70 % a kousky kakaových bobů.

čokoláda

Stala se velkou klasikou mezi tmavými čokoládovými čokoládami. GUANAJA odstartovala kolekci „Mariages de Grands Crus“ společnosti Valrhona a v průběhu let se stala legendou čokolády a ukázkou Valrhony pro její mistrovství a odbornost. Jako definitivní důkaz odhodlání Valrhony chutnat je GUANAJA oblíbená mezi špičkovými kuchaři a řemeslníky po celém světě a její bezkonkurenční chuťový profil vždy potěšil i ty nejnáročnější chutě.

Obsah kakaa: 70%

Váha: 85 g

čokoláda

Valrhona vyrábí nejlepší čokoládu v malé vesnici Tain L'Hermitage ve Francii od roku 1922. Zakladatel společnosti a cukrář Albéric Guironnet se od počátku věnoval tvorbě jedinečné kvalitní čokolády s komplexní, vyváženou a konzistentní čokoládouvou chutí. Tato mise excelence pokračuje,když gastronomické tradice renomovaného údolí Rhôny najdou požitek v každé chutnající vůni vynikající čokolády Valrhony.

čokoláda

Téměř za sto let Valrhona vytvořila řadu jedinečných a rozpoznatelných aromatických profilů zdokonalením technik pro zvýšení chuti vzácných kakaových bobů pěstovaných na půdě mistrovsky vybrané pro svoji potřebu.

čokoláda

V dnešní době se přední cukráři a náročnější labužníci spoléhají na odborné znalosti společnosti Valrhona, aby zažili to nejlepší,co čokoláda může být.

 
 

káva