Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tribulus - protodioscin AF standardizovaný extrakt 50ml

 

Tribulus - protodioscin AF standardizovaný extrakt 50ml Kotvičník má vliv na hormonální aktivitu a podporuje močové a reprodukční orgány. Má vliv na imunitní, dýchací a nervový systém a přispívá k udržení normálního stavu pleti. Ov

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise294
Záruka:
Výrobce:
 
 

Tribulus - protodioscin AF standardizovaný extrakt 50ml

Tribulus terrestris - Kotvičník zemní extra silný výtažek standardizovaný na protodioscin. V denní dávce je 500mg čistého protodioscinu.

Jednoletá bylina pochází z Číny a Indie. Díky svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějších i u nás. Kotvičník je bylinou mužů, jeho významný účinek pocítí zvláště ve věku 40 let a výše.Bezalkoholový extrakt z rostliny kotvičník zemní – Tribulus terrestris je standardizovaný na účinnou látku protodioscin.

Tribulus terrestris

Kotvičník má vliv na hormonální aktivitu a podporuje močové a reprodukční orgány. Má vliv na imunitní, dýchací a nervový systém a přispívá k udržení normálního stavu pleti. Ovlivňuje energii těla a uvolňuje svalové napětí. )

Tribulus terrestris

O dalších účincích této rostliny a látek v ní obsažených se dočtete ve volně dostupných publikacích.

Užívání:
Po protřepání rozpustíme ve 100 ml vody 33 kapek a takto připravenou dávku užíváme 3× denně. Doporučená denní dávka 99 kapek obsahuje 500 mg protodioscinu a 0 % alkoholu.

Tribulus terrestris

Složení: Glycerol; čištěná voda; Tribulus terrestris standardizovaný extrakt
Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!
Obsah: 50 ml

Tribulus terrestris

Doplněk stravy

 
 

káva