Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tonino Lamborghini Red mletá káva 200 g

 

Tonino Lamborghini Red mletá káva 200 g,Dokonalá krémová směs těch nejkvalitnějších kávových zrn z 80% Arabiky z Etiopie, Kostariky a Brazílie s 20% Robusty.

Cena s DPH 190 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tonino Lamborghini
Kód: tonino7
Záruka: káva
Výrobce: Tonino Lamborghini
 
 

Tonino Lamborghini Red mletá káva 200 g

Dokonalá krémová směs těch nejkvalitnějších kávových zrn z 80% Arabiky z Etiopie, Kostariky a Brazílie s 20% Robusty. Tato káva má jemnější a méně kyselou chuť, ovšem intenzivní tělo se sladkým čokoládovým nádechem a vysokou a hustou krému.

Káva, která byla uvedena na trh v polovině 90. let, patřila mezi první produkty vyráběné společností Officina Gastronomica. Dnes řada Tonino Lamborghini Espresso zahrnuje také jemný výběr rozpustných čokolád.

Tonino Lamborghini caffe

Espresso podepsané Tonino Lamborghini je vždy symbolem italštiny a dodává se ve třech různých směsích, které uspokojí spotřebitele po celém světě.

Přesné výběrové postupy zelené kávy, sofistikované fáze zpracování, pražení a skladování, stejně jako přísné kontroly výroby, vytvářejí produkty nejvyšší kvality.

Tonino Lamborghini caffe

Tonino Lamborghini se stává značkou životního stylu se stále širší nabídkou luxusních doplňků od hodinek přes nábytek až po šperky,kávu parfémy a oblečení.

Tonino Lamborghini caffe

Tonino Lamborghini je velmi známá a tradiční italská značka. Historie kvalitní kávy se odráží od nadšení pro pěstování kávy a dlouholetých zkušeností s výrobou. Italská tradice pomalého ručního pražení kávových zrn je zde zmodernizována tak, aby bylo dosaženo ještě lepší kvality kávy, která je vhodná i pro ty nejnáročnější znalce. Při výrobě se neustále kontroluje kvalita kávy, aroma, ale také jak se mění její chuť. Všechna zrna kávy jsou kontrolována v přísném prostředí pomocí přesně naprogramovaných samostatných strojů.

Tonino Lamborghini caffe

Historická červená směs, jemně harmonická, kombinuje intenzivní tělo s rafinovaným tónem kakaa.

Červená směs je k dispozici: ideální pro jakoukoli denní dobu, v zrnech, kapslích

Platina, vybraná směs, která dává život harmonické espresso, s dobrou kyselostí, kulatostí těla, intenzivně aromatickým. K dispozici v balení po 1 kg.

Černá, plná směs, s nádechem kyselosti. V chuti nabízí náznaky toastu, zatímco v dochuti jsou vnímání hořkého kakaa a koření. Černá je k dispozici v balení o hmotnosti 1 kg. Tonino Lamborghini Espresso je uzavřeno v exkluzivním obalu a má nezaměnitelnou vůni, plnou, obklopující a nenapodobitelnou chuť: chuť skutečné italské kávy espresso.

 
 

káva