Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tchibo Professional Caffe Crema 1 kg

 

Tchibo Professional Caffe Crema 1 kg,Tato káva je určená pro profesionální využití v kancelářích, gastronomických provozech a vendingu, ale díky kompozici pečlivě vybraných zrn Arabica určitě najde své místo i ve vašem domovu.

Cena s DPH 330 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tchibo
Kód: Tchibo2
Záruka:
Výrobce: Tchibo
 
 

Tchibo Professional Caffe Crema 1 kg zrnková káva

100% kávová zrna Arabica dávající jemnou, aromatickou a karamelovou chuť se středním až plným tělem s nízkou kyselostí. Pochází z Jižní a Střední Ameriky.

káva tchibo

Káva má bohaté aroma a pevnou cremu.

Tato káva je určená pro profesionální využití v kancelářích, gastronomických provozech a vendingu, ale díky kompozici pečlivě vybraných zrn Arabica určitě najde své místo i ve vašem domovu. Káva má bohaté aroma a pevnou cremu.

káva tchibo

Společnost Tchibo, založená v roce 1949 Maxem Herzem,existuje na trhu s kávou za čerstvost kávy a kvalitu kávy již více než 65 let.Z původního odesílatele kávy se dnes vyvinula mezinárodní společnost, která je aktivní v podstatně více obchodních oblastech než tradiční distribuce kávy.

káva tchibo

V průběhu let společnost Tchibo soustavně rozšiřovala sortiment a prodejní kanály a se silnými značkami zajišťuje rozmanitost a kvalitu kávy po celém světě.

káva tchibo
 
 

káva