Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tchibo Profesional Espresso zrnková káva 1 kg

 

Tchibo Profesional Espresso zrnková káva 1 kg,Tato káva je určená pro profesionální využití v kancelářích, gastronomických provozech a vendingu, ale díky kompozici pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta určitě najde své místo i ve va

Cena s DPH 330 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tchibo
Kód: Tchibo1
Záruka:
Výrobce: Tchibo
 
 

Tchibo Profesional Espresso zrnková káva 1 kg

Kombinace kávových zrn Arabica (40%) a Robusta (60%) dává silnou zemitou chuť. Velmi plné tělo s nízkou kyselostí.Pochází z Jižní Ameriky a Asie.

káva tchibo

Káva je tmavě pražená, aby vynikla její chuť a silná aroma.

Tato káva je určená pro profesionální využití v kancelářích, gastronomických provozech a vendingu, ale díky kompozici pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta určitě najde své místo i ve vašem domovu. Káva je tmavě pražená, aby vynikla její chuť a silná aroma.

káva tchibo

Společnost Tchibo, založená v roce 1949 Maxem Herzem,existuje na trhu s kávou za čerstvost kávy a kvalitu kávy již více než 65 let.Z původního odesílatele kávy se dnes vyvinula mezinárodní společnost, která je aktivní v podstatně více obchodních oblastech než tradiční distribuce kávy.

káva tchibo

V průběhu let společnost Tchibo soustavně rozšiřovala sortiment a prodejní kanály a se silnými značkami zajišťuje rozmanitost a kvalitu kávy po celém světě.

káva tchibo
 
 

káva