Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Tchibo Espresso Sicilia style zrnková káva 1kg

Tchibo Espresso Sicilia style zrnková Káva 1 kg
 
 

Tchibo Espresso Sicilia style zrnková káva 1kg,Tchibo Espresso Sicilia Style je směsí nejlepších zrnek kávy Arabica a vysoce kvalitních zrnek kávy Robusta, zušlechtěnou intenzivním procesem pražení ve společnosti Tchibo.

Cena s DPH 272 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Tchibo
Kód: Tchibo4
Záruka:
Výrobce: Tchibo
 
 

Tchibo Espresso Sicilia style zrnková káva 1kg

100% arabika

Tchibo Espresso Sicilia Style je směsí nejlepších zrnek kávy Arabica a vysoce kvalitních zrnek kávy Robusta, zušlechtěnou intenzivním procesem pražení ve společnosti Tchibo. Díky němu káva získává svůj typicky jihoitalský charakter s temně výraznými tóny a kořenitě plnou vůní, završený sametově jemnou pěnou.

káva tchibo

Díky novému uzávěru od Tchibo, který chrání aroma, můžete zrnkovou kávu ponechat v původním balení. Kávová zrnka tak budou ideálně chráněna a zůstanou krásně čerstvá. Kromě toho můžete pomocí uzávěru zrnka skvěle dávkovat a balení kávy po použití jednoduše znovu zavřít.

káva tchibo

Baleno v ochranné atmosféře (E941)

Díky Tchibo Aroma Protect si káva uchová svoji čerstvost po delší dobu. 

káva tchibo

Společnost Tchibo, založená v roce 1949 Maxem Herzem,existuje na trhu s kávou za čerstvost kávy a kvalitu kávy již více než 65 let.Z původního odesílatele kávy se dnes vyvinula mezinárodní společnost, která je aktivní v podstatně více obchodních oblastech než tradiční distribuce kávy.

 káva tchibo
 
 

káva