Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Synerbio Daily High Strength 30 kapslí

 

Synerbio Daily High Strength 30 kapslí,Synbiotic Daily je pokročilá formule kombinující probiotika a prebiotika. Unikátní prebiotikum FS2-60 nabízí plné spektrum prebiotických oligosacharidů a inulin pocházející z rostlinného zdroje. FS2-

Cena s DPH 899 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Viridian
Kód: viridian97
Záruka:
Výrobce: Viridian
 
 

Synerbio Daily High Strength 30 kapslí

Synerbio Daily High Strength

probiotika

Synbiotic Daily je pokročilá formule kombinující probiotika a prebiotika. Unikátní prebiotikum FS2-60 nabízí plné spektrum prebiotických oligosacharidů a inulin pocházející z rostlinného zdroje. FS2-60 není přímo stráveno, ale využito pro nastartování a obnovení hladiny žádoucích druhů laktobacilů a bifidobakterií, a naopak potlačení druhů nevhodných.

probiotika

Synbiotic Daily je ultrasilná směs určená pro opravdu výrazné navýšení, hodí se jako podpora při nebo po závažných komplikacích nebo vážných dlouhodobých problémech.
probiotika
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Silnou podporu zažívacího systému
- Restart po nebo při vážných komplikacích
 
 
Balení: 30 kapslí (17,1 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře 

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí a slunce. Při správném skladování není nutné ukládat do lednice.

probiotika
 

 
Složení 1 vegetariánské kapsle: směs bakterií 20 miliard (v poměru 3:1:1:1): Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium breve ATCC 15700, Bifidobacterium infantis ATCC 15697, Bifidobacterium longum ATCC 15707, Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy, inulin), obal kapsle (celulóza). *1 dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 30 dávek.
 

Doplněk stravy
 
 

káva