Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Stévia Gainer MASS UP 3600 čokoláda 6000g

ico Novinka
Stévia Gainer MASS UP 3600 čokoláda 6000g
 

Stévia Gainer MASS UP 3600 čokoláda 6000g muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno stévií Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to v

Cena s DPH 790 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit stévia
Kód: stevia m4
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Stévia Gainer MASS UP 3600 čokoláda 6000g

muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno stévií

Muskulvit Gainer  stévia

Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny. Základem je vysoce kvalitní syrovátkový isolát, zpracovaný moderní ultrafiltrační metodou.

Muskulvit Gainer  stévia

Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky. Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm. Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které neazatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce.

 Muskulvit Gainer  stévia

MASS UP 3600 WHEY Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin. MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

Muskulvit Gainer  stévia

MASS UP je výrobek vhodný zejména pro osoby, které usilují o zvýšení své tělesné hmotnosti nebo u kterých dochází ke snižování tělesné hmotnosti(spalování sacharidů) díky náročnému fyzickému zatížení

Muskulvit Gainer -efektivnější využití proteinů

Muskulvit Gainer-okamžitý zdroj energie

Muskulvit Gainer-pro náročné fyzické zatížení

 Muskulvit Gainer -zajistí zásobu energie pro fyzický výkon

Složení:

1 0 0 g produktu muskulvit stévia

Sacharidy: 73%

Bílkoviny: 12%

Tuky: 1,5%

Energetická hodnota:

1490 KJ (355 kcal) /100g

přislazeno stévií neobsahuje aspartam

 
 

káva