Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Stévia Gainer MASS UP 3600 banán 5kg

 

Stévia Gainer MASS UP 3600 banán 5kg muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno stévií Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fáz

Cena s DPH 680 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit stévia
Kód: stevia m10
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Stévia Gainer MASS UP 3600 banán 5kg

muskulvit new neobsahuje aspartam slazeno stévií

Muskulvit Gainer  stévia

Je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku.. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny.

Muskulvit Gainer  stévia

Základem je vysoce kvalitní syrovátkový isolát, zpracovaný moderní ultrafiltrační metodou. Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky. Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm. Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které neazatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce.

 Muskulvit Gainer  stévia

MASS UP 3600 WHEY Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin. MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

Muskulvit Gainer  stévia

MASS UP je výrobek vhodný zejména pro osoby, které usilují o zvýšení své tělesné hmotnosti nebo u kterých dochází ke snižování tělesné hmotnosti(spalování sacharidů) díky náročnému fyzickému zatížení

 

 

Muskulvit Gainer -efektivnější využití proteinů

 

Muskulvit Gainer-okamžitý zdroj energie

 

Muskulvit Gainer-pro náročné fyzické zatížení

 

Muskulvit Gainer -zajistí zásobu energie pro fyzický výkon

Složení:

1 0 0 g produktu muskulvit stévia

 

Sacharidy: 73%

Bílkoviny: 12%

Tuky: 1,5%

 

Energetická hodnota:

1490 KJ (355 kcal) /100g

 

přislazeno stévií neobsahuje aspartam

 
 

káva