Šťáva z celých listů Aloe Vera 1000 ml

Šťáva z celých listů Aloe Vera 1000 ml Doplněk stravy. Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.F

Cena s DPH 898 Kč
-+
Kategorie: Vera Sana
Kód: Aloe04
Záruka:
Výrobce: Solgar

Šťáva z celých listů Aloe Vera 1000 ml

Doplněk stravy. Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.

aloe vera

- Tato Aloe obsahuje přes 200 aktivních látek.
- jedná se o nejkvalitnější a nejsilnější ALOE VERA na českém trhu
- je certifikována u mezinárodní vědecké rady pro aloe vera

Tato aloe vera je:

aloe vera

Bohatá na polysacharidy - poskytuje přes 5000 mg mukopolysacharidů na litr.

Vysoce účinná šťáva z celého listu aloe vera.
Zmražená a čerstvě vylisovaná pro maximální účinnost - není vyráběna z koncentrátu.
 

aloe vera

Složení:

Tato aloe může být užíván i těhotnými ženami, neboť neobsahuje dráždivé antrakinony.

Výživová (nutriční) hodnota ve 20ml výrobku aloe:
 Energie: 2,94KJ / 0,7 kcal
 Sacharidy: 0,04g
 Bílkoviny: 0,04g
 Tuky: 0g

SLOŽENÍ Aloe:
 99,8 % šťáva z celých listů aloe vera (Barbadensis Miller), Sodium Benzoate 0,1%, Potasium Sorbate 0,1%. Neobsahuje kvasinky, gluten ani laktózu. Bez přídavku cukru, soli a barviv.

Schváleno na Ministerstvu Zdravotnictví.

Upozornění: Doplněk stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

aloe vera

Dávkování:

Doporučená dávka ALOE VERA: dvě polévkové lžíce denně, nejlépe před jídlem, s ovocným džusem nebo bez něj. Po otevření uchovávejte nejlépe v ledničce a spotřebujte do tří měsíců.

 

Balení:

1000 ml

 

Doplňující informace:

Forever Young 99,8 % je šťáva z celých listů aloe vera, obsahující nejvyšší množství aktivních přírodních (ne uměle koncentrovaných) polysacharidů aloe, a to 5000 mg na litr.

 Tradičně byl pro výrobu džusu z aloe používán pouze vnitřní gel z listu rostliny. Díky novým technologiím může být nyní využit celý list, což umožňuje vyrobit dokonalejší produkt, neboť nejvyšší koncentrace aktivních polysacharidů aloe se nachází blízko okraje listu.

Forever Young pochází z kultur pěstovaných bez pesticidů v údolí Střední Ameriky. Forever Young je stabilizován za studena jedinečným patentovaným postupem, aby mohl vzniknout výrobek nejvyšší kvality. Všechny aktivní a zdraví prospěšné součásti jsou zachovány a šťáva tak obsahuje všechny vlastnosti čerstvé aloe včetně enzymů. Není vyroben z prášku nebo koncentrátu.

káva