Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Starbucks Espresso Roast zrnková Káva 200 g

 

Starbucks Espresso Roast zrnková Káva 200 g,Tmavě pražená káva s plným tělem vás příjemně překvapí výraznou chutí s karamelovými tóny. Zrna 100% Arabicy s etickým původem s organizací Conservation International.

Cena s DPH 125 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Starbucks
Kód: Starbucks2
Záruka: káva
Výrobce: Starbucks
 
 

Starbucks Espresso Roast zrnková Káva 200 g

Tmavě pražená káva s plným tělem vás příjemně překvapí výraznou chutí s karamelovými tóny.

Zrna 100% Arabicy s etickým původem s organizací Conservation International.

Výjimečné kávy z celého světa. Získané pro sezónu, pražené v Starbucks Reserve® Roasteries a vyrobené s péčí.

káva Starbucks

Ve Starbucks dbáme na to, aby vše, co děláme, ctilo toto spojení – od našeho závazku k nejlepší kvalitě kávy až po způsob, jakým spolupracujeme s našimi zákazníky a komunitami, abychom podnikali zodpovědně. Od začátků Starbucks jako jediného obchodu, na každém místě, kde jsme byli, a na každém místě, kterého se dotkneme, jsme se snažili, aby to bylo o něco lepší, než jsme našli.  

káva Starbucks

KDY BYLA ZALOŽENA STARBUCKS? 

Když byl v roce 1971 otevřen první Starbucks, naše společnost byla jediným obchodem na historickém trhu Pike Place Market v Seattlu. Z úzkého obchodu nabízel Starbucks jedny z nejlepších čerstvě pražených celozrnných káv na světě. Název inspirovaný  Moby Dickem evokoval romantiku širého moře a námořnickou tradici raných obchodníků s kávou.  

káva Starbucks

V roce 1981 Howard Schultz (bývalý předseda, prezident a výkonný ředitel Starbucks) poprvé vešel do obchodu Starbucks. Od svého prvního šálku Sumatry byl Howard vtažen do Starbucks a přidal se o rok později.  

káva Starbucks

V roce 1983 Howard cestoval do Itálie a byl uchvácen italskými kavárnami a romantikou kávového zážitku. Měl vizi přivést italskou kavárenskou tradici zpět do Spojených států. Chtěl vytvořit místo pro konverzaci a pocit společenství – třetí místo mezi prací a domovem. Na krátkou dobu opustil společnost, aby založil vlastní  kavárny Il Giornale  a vrátil se v srpnu 1987, aby s pomocí místních investorů koupil Starbucks.  

 
 

káva