Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Souprava DOVO Solingen 4009 056

Souprava DOVO Solingen 4009 056
Souprava DOVO Solingen 4009 056
 
 

Souprava DOVO Solingen 4009 056 obsah: 1 x špičkové, nerezové štipky na nehty DOVO Solingen 504 006 R SAT., 1 x nerezová pinzeta se šikmým zakončením, 1 x kovový, nerezový vysekávaný pilníček na nehty DOVO Solingen 405 356 R SAT.

Cena s DPH 1 745 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manikúry
Kód: manikúra p33
Záruka:
Výrobce: DOVO Solingen
 
 

Souprava DOVO Solingen 4009 056

Souprava DOVO Solingen 4009 056

  • excelentní pánská souprava na manikúru
  • obsah: 1 x špičkové, nerezové štipky na nehty DOVO Solingen 504 006 R SAT., 1 x nerezová pinzeta se šikmým zakončením, 1 x kovový, nerezový vysekávaný pilníček na nehty DOVO Solingen 405 356 R SAT.
  • kožené pouzdro (hovězí kůže) s logem výrobce
  • barva: hnědá
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

Manikúra DOVO Solingen

DOVO Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Manikúra DOVO Solingen

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Manikúra DOVO Solingen

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Manikúra DOVO Solingen

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

 
 

káva