Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Sojový nápoj 200g vanilkový

 

Sojový nápoj 200g vanilkový,Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky.Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky. Kombinace, která v dnešní době nabývá stále většího významu. Kombinace sušené syrovátky a sušené soji, nikol

Cena s DPH 32 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Sojový nápoj
Kód: Muskulvit37
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Sojový nápoj 200g vanilkový

Sojový nápoj

Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky. Kombinace, která v dnešní době nabývá stále většího významu.

Sojový nápoj

Kombinace sušené syrovátky a sušené soji, nikoli kombinace kravského mléka a soji..Tím vlastně předčí i samotné čisté sojové mléko, které je na minerály velmi chudé.

Sojový nápoj

Spojením soji a syrovátky (1 : 1) . SOJMIL v sobě spojuje přednosti mléka kravského a sojového. Je lehce stravitelný a neobsahuje žádné živočišné tuky.

Sojový nápoj

Syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu. Její barva je žlutozelená, což je způsobeno přítomností vitaminu lactoflavinu. Neobsahuje tuky a soli, obsahuje však mnoho kvalitních bílkovin a  ve vodě rozpustné vitamíny a mléčný cukr.Přírodní produkt bez konzervačních látek.

Obsahuje množství kvalitních bílkovin, ve vodě rozpustné vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, dále minerální látky : hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík, zinek, niacin, biotin, kyselinu listovou a panthotenovou.

 
 

káva