Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Sojový nápoj 2,5kg

 

Sojový nápoj 2,5kg,Sojový nápoj mléčného typu pro zdravý životní styl. Je určen k plné nebo částečné náhradě sušeného odtučněného kravského mléka. Je zejména vhodný pro osoby s nesnášenlivostí mléčných produktů, mléka, l

Cena s DPH 340 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit
Kód: SOJOVÝ NÁPOJ k1
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Sojový nápoj 2,5kg

Sojový nápoj

Sojový nápoj mléčného typu pro zdravý životní styl. Velmi vhodný pro sportovce k míchání všech možných koktejlů a nápojů.

Sojový nápoj

Je určen k plné nebo částečné náhradě sušeného odtučněného kravského mléka. Je zejména vhodný pro osoby s nesnášenlivostí mléčných produktů, mléka, lepku a vegetariány. Neobsahuje mléčný cukr, laktózu ani cholesterol. Používáme k běžnému pití místo kravského mléka, zalévání cereálních směsí, každodennímu používání v kuchyni při vaření a pečení, přípravě různých koktejlů a pokrmů, k pití při dodržování různých redukčních diet (podporuje trávení), sportovních výkonech pro vysoký obsah rostlinných bílkovin, vápníku a vitamínů a nižší energetické hodnotě, která je srovnatelná s nízkotučným kravským mlékem.

Sojový nápoj

Sojové mléko-k běžnému pití místo kravského mléka Sojové mléko-zalévání cereálních směsí Sojové mléko-každodennímu používání v kuchyni při vaření a pečení Sojové mléko-přípravě různých koktejlů Sojové mléko-náhrada kravského mléka pro alergiky Sojové mléko-podporuje trávení

Sojový nápoj

Složení:

Sojový nápoj
Jeho základní surovinou je sojový olej a kukuřičný sirup, sodium kaseinat E 469, stabilizátor E 471, emulgátor E 322, přírodní barvivo E 160 B.

1 0 0 g p ř í p r a v k u o b s a h u j e :
sacharidy – 66,1g
bílkoviny - 2,4g
tuk - 28,1g

m i n e r á l n í l á t k y:
sodík - 150mg
draslík - 520mg
vápník - 10mg
fosfor - 200mg

Využitelná energie ve 100g:
1890 kJ /450kcal
Neobsahuje laktózu ani cholesterol. Vhodné pro alergiky. Nápoj je lehce stravitelný a vhodné pro všestranné použití.

Sojový nápoj
 
 

káva