Sojmil koktejl čokoláda 200g

Sojmil koktejl čokoláda 200g Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky.Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky. Kombinace, která v dnešní době nabývá stále většího významu. Kombinace sušené syrovátky a sušené soji, nikoli

Cena s DPH 39 Kč
-+
Kategorie: Muskulvit
Kód: Muskulvit40
Záruka:
Výrobce: Muskulvit

Sojmil koktejl čokoláda 200g

Ochucený sojový nápoj s přísadou syrovátky. Kombinace, která v dnešní době nabývá stále většího významu. Kombinace sušené syrovátky a sušené soji, nikoli kombinace kravského mléka a soji.

sojový nápoj

Tím vlastně předčí i samotné čisté sojové mléko, které je na minerály velmi chudé. Spojením soji a syrovátky (1 : 1) .

sojový nápoj

SOJMIL v sobě spojuje přednosti mléka kravského a sojového. Je lehce stravitelný a neobsahuje žádné živočišné tuky

sojový nápoj

SOJMIL je sojové mléko, které obsahuje 50% sóji a 50% sušené syrovátky obohacené navíc o vitamíny skupiny B. Pro alergiky je nevhodné pouze pro svůj obsah laktózy (36%), méně již pro celkový obsah mléčných bílkovin (5%) a už vůbec ne pro obsah cholesterolu, kterého jsou obsaženy pouhé desetiny procenta.

 Svou kvalitou i chutí si v brzké době získává své zákazníky. Svým obsahem laktózy je nevhodné pouze pro alergiky trpící alergií na mléčný cukr, nikoli na mléčnou bílkovinu, jejíž účinky likviduje spolehlivě sója, či mléčný tuk, kterého jsou zanedbatelné stopy. Svým padesátiprocentním obsahem sóji patří mezi mléka sójová a spolu s obsahem syrovátky mezi mléka .

sojový nápoj

30 gr (2 polévkové lžíce) sušeného mléka se rozpustí ve 3 dcl teplé vody. Nápoj je možno podle chuti přisladit. Nízkokalorický a lehce stravitelný produkt. Doporučeno pro děti od 3 let.

sušená syrovátka - 50%
Sojové mléko - 50%
Energetická hodnota:
100g přípravku 446 kcal (1873 kJ)

káva