Segafredo Selezione Oro zrnková káva 1 kg

Segafredo Selezione Oro zrnková káva 1 kg Italská káva Segafredo pro vášnivé milovníky kávy. Směs vybraných druhů káv Arabika a Robusta. Pražená zručnými mistry tak , aby aroma i chuť bylo nezaměnitelné.Segafredo selezione Oro výtečn

Cena s DPH 277 Kč
-+
Kategorie: Segafredo
Kód: seg
Záruka:
Výrobce: Segafredo

Segafredo Selezione Oro zrnková káva 1 kg

segafredo má nový obal

Káva Segafredo Selezione Oro je směs 90% Arabiky a 10% Robusty.

Italská káva Segafredo pro vášnivé milovníky kávy. Směs vybraných druhů káv Arabika a Robusta. Pražená zručnými mistry tak , aby aroma i chuť bylo nezaměnitelné.

Káva Segafredo Selezione Oro

Segafredo selezione Oro výtečný šálek kávy, bohatý chutí a intenzivní, plnou vůní.Segafredo selezione Oro je určitě z nejchutnějších káv značky Segafredo ! Segafredo selezione Oro Intenzivní a plná chuť.

Káva Segafredo Selezione Oro

Nutno ochutnat. Segafredo selezione Oro - jemná káva Segafredo selezione Oro - dobrá pěna

Káva Segafredo Selezione Oro

Segafredo selezione Oro - střední obsah kofeinu Segafredo selezione Oro - dobrá pro kávové automaty Segafredo selezione Oro - dobrá pro espresso Segafredo selezione Oro - dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato Segafredo selezione Oro - perfektní jako ranní káva

Káva Segafredo Selezione Oro

Praženo tradiční pražírnou v Benátkách. Segafredo Zanetti je společnost zabývající se pražením a prodejem kávy od svého založení roku 1998. Je součástí Massimo Zanetti Beverage Group, která je největším soukromým producentem kávy na světě. Díky tradičnímu způsobu pražení kávy a dlouholeté tradici je tato Benátská společnost jedním z nejoblíbenějších producentů kávy na celém světě.

káva