Segafredo Selezione Organica 1kg zrnková káva

Segafredo Selezione Organica 1kg zrnková kávaKáva Segafredo Selezione Organica potěší jemnou vůní čokolády a kakaa spojenou s chuťovými přízvuky ořechů, červeného ovoce a karamelu. Jedná se netradičně o výběrová směs Arabic (pův

Cena s DPH 299 Kč
-+
Kategorie: Segafredo
Kód: Segafredo5
Záruka:
Výrobce: Segafredo

Segafredo Selezione Organica  1kg zrnková káva

100% BIO Výběrová směs kávových zrn Arabiky a Robusty z nejlepších pěstitelských oblastí světa

Káva Segafredo Selezione Organica potěší jemnou vůní čokolády a kakaa spojenou s chuťovými přízvuky ořechů, červeného ovoce a karamelu. Jedná se netradičně o výběrová směs Arabic (původem z Peru a Mexika) a podílu Robusty z Ugandy.

Segafredo

Mezinárodní koncern Segafredo Zanetti založil pan Massimo Zanetti. Historie značky sahá do roku 1973, kdy vznikla první pražírna Zanetti v Boloni. V současné době má společnost Segafredo Zanetti 27 dceřiných distribučních společností nejen v Evropě, ale také v Jižní Americe, USA a Austrálii.

Segafredo

Tajemství originálu Italian Roast Blend je v harmonické souhře míchání, pražení a přípravy, které vytváří jedinečnou chuť s hrdým označením : Segafredo Zanetti, il vero espresso italiano. Nejlepší kávová zrna druhu Arabica jsou smíchána s malým podílem Robusta, jenž zajištuje vytvoření dostatečného množství kvalitní pěny.

Do skupiny Segafredo Zanetti patří rovněž společnost La San Marco, přední italský výrobce espresso kávovarů.

Segafredo

Dále společnosti patří brazilská Nossa Senhora da Guia Sociadade Exportadora de Cafe Ltda zabývající se pěstováním a prvotním zpracováním kávy, švýcarská společnost Cofiroasters S.A. obchodující se zelenou kávou a společnost Segafredo Espresso Worldwide spravující mezinárodní franšízový systém více než 350 kaváren Segafredo Espresso po celém světě. Celková produkce pražíren Segafredo Zanetti dosahuje nepředstavitelných 120.000 tun kávy ročně.

Segafredo

U koncernu Segafredo Zanetti došlo k jedinečnému propojení všech fází, které ovlivňují kvalitu konečného produktu. Od pěstování na plantážích, přes zpracování, nákup a výběr kvalitních kávových směsí, až po pražení s využitím nejmodernějšího technologického zařízení.

káva