Segafredo Selezione Crema 1kg zrnková káva

Segafredo Selezione Crema 1kg zrnková káva Italská káva Segafredo pro vášnivé milovníky kávy Jedná se o Italskou kávu s vysokou kvalitou kávové Cremy a velmi jemnou chutí. Díky své krémové chuti, které je způsobena zejména mírným a

Cena s DPH 284 Kč
-+
Kategorie: Segafredo
Kód: Segafredo07
Záruka:
Výrobce: Segafredo

Segafredo Selezione Crema 1kg zrnková káva

segafredo má nový obal

Káva Segafredo Selezione Crema je směs 85% Arabiky a 15% Robusty

Segafredo Selezione Crema

Jedná se o Italskou kávu s vysokou kvalitou kávové Cremy a velmi jemnou chutí. Díky své krémové chuti, které je způsobena zejména mírným a pomalým pražením je tato káva ideální jako základ pro typické Caffè Crème, ale také pro všechny typické italské kávové speciality jako jsou espresso, cappuccino, latte macchiato.

Segafredo Selezione Crema

Vyjímečně jemná káva s bohatou pěnou pro přípravu latte, větších káv a cappuccina. Jedná se o specifické krémové espresso s dlouhotrvající a vyváženou chutí.Doporučená jako ranní káva.

Segafredo Selezione Crema

Segafredo - Selezione Crema - středně silná káva
Segafredo - Selezione Crema - perfektní pěna
Segafredo - Selezione Crema - střední obsah kofeinu
Segafredo - Selezione Crema - velmi dobrá pro kávové automaty
Segafredo - Selezione Crema - dobrá pro espresso
Segafredo - Selezione Crema - velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Segafredo - Selezione Crema - perfektní jako ranní káva

Segafredo Selezione Crema

Káva je nápoj kreativní a aktivní, což oživuje a probouzí smysly.Vysoce kvalitní italská káva s dlouhou tradicí.Historie mezinárodního koncernu Segafredo Zanetti je spjata s rodinou pana Massima Zanettiho,který tuto společnosti v roce 1973 v Itálii založil. Tradiční benátský způsob pražení propůjčuje této kávě úchvatnou strukturu plnou síly. Typicky temperamentní chuť a výrazné aroma. Od první pražírny v Boloni rozšířil postupně společnost Segafredo Zanetti do velikosti mezinárodního koncernu. Celková produkce pražíren Segafredo Zanetti dosahuje těžko představitelných 120.000 tun kávy ročně.Mezi oblíbené druhy patří segafredo selezione Oro, segafredo selezione crema,segafredo Intermezzo,segafredo Espresso Casa,segafredo emozioni, segafredo espresso classico,segafredo le origini perů,segafredo le origini costarica,segafredo le origini brasile,segafredo le origini ,segafredo philtre d or,segafredo deca crem,segafredo espresso moka,segafredo in capsule.My Italové, s inspirací, jsme vymysleli přípravu espressa , která svým způsobem přípravy přináší tu chuť, vůni a smetanovost.

káva