Segafredo Espresso Casa 1 kg zrnková

Segafredo Espresso Casa - 1kg Segafredo Espresso Casa je zástupcem typického italského espressa v sortimentu pražírny Segafredo. Espresso Casa vyniká silnou, plnou chutí v závěru a krásnou, hustou čepicí lahodné cremy.

Cena s DPH 258 Kč
-+
Kategorie: Segafredo
Kód: casa
Záruka:
Výrobce: Segafredo

Segafredo Espresso Casa 1 kg zrnková

Káva Segafredo Espresso Casa je směs 80% Arabiky a 20% Robusty

Segafredo Espresso Casa

Segafredo Espresso Casa je zástupcem typického italského espressa v sortimentu pražírny Segafredo. Espresso Casa vyniká silnou, plnou chutí v závěru a krásnou, hustou čepicí lahodné cremy.

Segafredo Espresso Casa

Káva Segafredo Espresso Casa je směs 80% Arabiky a 20% Robusty, což ji ve spojení s jejími chuťovými vlastnostmi činí doslova ideální volbou pro cappucino a další kávové nápoje.

Segafredo Espresso Casa

Vzhledem k nižšímu obsahu kofeinu je vhodná k celodennímu popíjení. Kávová zrna původem z Brazílie. Praženo tradiční pražírnou v Benátkách. Segafredo Zanetti je společnost zabývající se pražením a prodejem kávy od svého založení roku 1998. Je součástí Massimo Zanetti Beverage Group, která je největším soukromým producentem kávy na světě. Díky tradičnímu způsobu pražení kávy a dlouholeté tradici je tato Benátská společnost jedním z nejoblíbenějších producentů kávy na celém světě.

Segafredo Espresso Casa

Segafredo Espresso Casa - středně silná káva
Segafredo Espresso Casa -velmi pěkná pěna
Segafredo Espresso Casa - střední obsah kofeinu
Segafredo Espresso Casa -perfektní pro kávové automaty
Segafredo Espresso Casa - perfektní pro espresso
Segafredo Espresso Casa - velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Segafredo Espresso Casa - velmi dobrá jako ranní káva

káva