Segafredo Emozioni káva zrnková 1000 g

Segafredo Emozioni - 1kg, zrnková káva Jako novinku letošního roku uvádí společnost Segafredo na trh mletou kávu Emozioni vyrobenou ze zrn 100% kávy Arabika.Segafredo Emozioni je jeden z nejlepších druhů kávy Segafredo. Silná a jemná s neza

Cena s DPH 317 Kč
-+
Kategorie: Segafredo
Kód: segafredo01
Záruka:
Výrobce: Segafredo

Segafredo Emozioni 1kg zrnková káva

Jako novinku letošního roku uvádí společnost Segafredo na trh mletou kávu Emozioni vyrobenou ze zrn 100% kávy Arabika.

káva Segafredo Emozioni

Segafredo Emozioni je jeden z nejlepších druhů kávy Segafredo. Silná a jemná s nezaměnitelnou vůní, což vám umožní ochutnat intenzivní potěšení z kávy. Vybraná směs odrůd Arabika dává kávě Emozioni mírnou, plnou chuť s jemným tónem, typickým právě pro tyto odrůdy. Vhodná pro všechny druhy kávovarů.

káva Segafredo Emozioni

Zelená káva Segafredo pochází z jedné z největších plantáží na světě, z brazilské Nossa Senhora de Guia. Tato kávy je určená především do kanceláří a gastronomických provozů (kaváren). Tradiční benátský způsob pražení propůjčuje této kávě úchvatnou strukturu plnou síly.

káva Segafredo Emozioni

Typicky temperamentní chuť a výrazné aroma. Historie mezinárodního koncernu Segafredo Zanetti je spjata s rodinou pana Massima Zanettiho,který tuto společnosti v roce 1973 v Itálii založil. Od první pražírny v Boloni rozšířil postupně společnost Segafredo Zanetti do velikosti mezinárodního koncernu s 27 dceřinými distribučními společnostmi nejen v Evropě, ale také v Jižní Americe, USA a Austrálii s počtem 70 000 gastronomických zákazníků a dále začal i s jinými podnikatelskými aktivitami, které ale mají vždy jedno společné téma: kávu.

káva Segafredo Emozioni

Segafredo Zanetti je již po mnoho let největším producentem kávy v Itálii a spolu se svými dceřinými společnostmi vytvořil Massimo Zanetti největší soukromou společnost v kávovém průmyslu s více než 70.000 velkood­běrateli a 50-ti miliony uvařených šálků espresa denně. Celková produkce pražíren Segafredo Zanetti dosahuje těžko představitelných 120.000 tun kávy ročně.

káva