Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Salvia Paradise Schizandra čínská plod HQ 100 g

 

Schizandra čínská je bylina prvního řádu tradiční čínské medicíny. Patří mezi nejcennější adaptogeny a antioxidanty. Schizandra má velice silný adaptogení účinek a již po několika dávkách je patr

Cena s DPH 299 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise326
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Pozor dovážíme pouze nejkvalitnější plod Schizandry. Naše Schizandra se odlišuje dobou sběru a šetrným sušením, po kterém získává sytě tmavou rubínovou barvu. Jen ta je zárukou dostatečného množství látek. U nekvalitně sušených pozdě sklízených plodů klanoprašky převládá tmavá až černá barva. Tyto nejsou kvalitní a mají ve většině nizký obsah účiných látek.

Schizandra čínská

Schizandra HQ není sušena úplně,ale je jí ponechána přirozená vlhkost. Ihned po sušení je vakuově balena. Je takto zachováno maximum všech látek a chutí.

Schizandra čínská je bylina prvního řádu tradiční čínské medicíny.

Schizandra čínská

Tradiční užití: Tradiční je konzumace sušených bobulí bez další úpravy. Ze schizandry můžeme udělat nálevu či alkoholový výluh.

Povzbudzující efekt: 10-30 bobulí 60 min. před požadovaným výkonem

Adaptogenní účinek-pro psychickou pohodu: 10 - 20 bobulí rozdělit do 2 až 3 dávek.

Schizandra čínská

Občas se na plodech vyskytuje bílé ojínění, toto není závadné, jedná se o krystalizaci cukru a kyseliny citrónové vlivem tlaku (při vakuovém balení nebo skladování většího množství na sobě). Od plísní je toto ojínění snadno rozpoznatelné, letmým olíznutím jazykem, kdy je cítit vynikající sladko-kyselá chuť. Hovoříme zde samozřejmě o cukrech a kyselině přirozeně se vyskytujících v plodech. Plody neobsahují žádná aditiva.

Schizandra čínská

Sušený plod - surovina pro přípravu bylinného čaje a individuální užití

 
 

káva