Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Šatavari kořen celý 150g

 

Šatavari kořen celý 150g Šatavari je popínavá bylina volně rostoucí na indickém poloostrově a Himalájích. Není tedy divu, že právě indická ajurvédská medicína proslavila tuto úžasnou rostlinu. Její účinky ocení zejména ženy. P

Cena s DPH 285 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise241
Záruka:
Výrobce:
 
 

Šatavari kořen celý 150g

Šatavari je popínavá bylina volně rostoucí na indickém poloostrově a Himalájích. Není tedy divu, že právě indická ajurvédská medicína proslavila tuto úžasnou rostlinu. Její účinky ocení zejména ženy. Překlad šatavari do češtiny "ta se sto manželi" také lecos napoví.

Pozitivní účinky má především na ženské pohlavní a reprodukční orgány. Užívá se na podporu plodnosti a kojení. Šatavari  tlumí nežádoucí doprovodné symptomy menopauzy. Přispívá k udržení hladkého průběhu (pre)menstruačního cyklu. Uvolňuje při stresu, přináší duševní pohodu a klidný spánek. Mezi další řadíme pozitivní vliv na udržení kardiovaskulárního zdraví a normalizaci trávení. Šatavari Vám dodá energii po které se budete cítit nabiti novou chutí a silou do života. Šatavari má vliv na močové funkce.
Šatavari má vliv i na mužský pohlavní reprodukční systém.

Tradiční dávkování: Celý kořen se nejčastěji rozemele na prášek a poté se užívají 2čajové lžičky prášku 1x denně večer po jídle. Další variantou je jedna lžíce celého kořene se vloží do 250ml studené vody a přivede se k varu. Vaříme cca 15 min, poté necháme 10min louhovat. Pro lepší vylouhování doporučujeme kořen nasekat na menší kousky. Vodu dolijeme dle potřeby. Užíváme 2x denně.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Indie

Doplněk stravy

 
 

káva