Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Sardinky se zeleninou 105 g Adriatic Queen

 

Sardinky se zeleninou 105 g Adriatic Queen,Jaderská královna sardinek je vynikající v kombinaci s jinými potravinami, takže jsme ji v Jaderské královně obohatili o výživnou zeleninu, aby byla plná chuť, abychom získali zdravé a kompletní j

Cena s DPH 37 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Sardinky
Kód: sardinky a6
Záruka:
Výrobce: Sardinky Adriatic Queen
 
 

Sardinky se zeleninou 105 g Adriatic Queen

Jaderská královna sardinek je vynikající v kombinaci s jinými potravinami, takže jsme ji v Jaderské královně obohatili o výživnou zeleninu, aby byla plná chuť, abychom získali zdravé a kompletní jídlo. Může se konzumovat samostatně nebo jako doplněk ke složitějším pokrmům.

Sardinky

Složení: sardinky (Sardina pilchardus) 52%, omáčka 28% (v různých poměrech: rajčatový koncentrát, cukr, rostlinný olej, sůl, pšeničná mouka, alkoholický ocet, koření), zelenina 20% (v různých poměrech: mrkev, zelená rajčata, okurka, paprika, řepa, celer)

Společnost byla založena v roce 1907 se sídlem v Postiře na ostrově Brač. Nová výrobní zařízení jsou dalším potvrzením neustálého úsilí Sardiny poskytovat zákazníkům v celé Evropě a na celém světě ty nejlepší produkty, využívající nejmodernější technologie při produkci ryb, přičemž dbají na ochranu životního prostředí a přírodních zdrojů. 

Sardinky

Nejvyšší standardy ochrany životního prostředí a kvality jsou přísně dodržovány, jak dokládají certifikáty, které vlastní (ISOO 9001: 2000, HACCP a IFS).

Sardinky

Sardina doo se na svých farmách zabývá lovem, zpracováním a konzervováním ryb a pěstováním produktů ze zahradnictví. Sardina je se stoletou obchodní tradicí jednou z předních chorvatských společností v odvětví rybolovu a zpracování ryb se silným důrazem na vývoz svých produktů.

Sardinky

Sardinky se vyznačují diverzifikací produkce, která zahrnuje řadu konzervovaných rybích produktů, paštik z ryb, zmrazených ryb, čerstvých produktů ze zahradnictví a rybího oleje. Produkce továrny je založena na lovu sardinek a dalších malých a velkých modrých ryb s vlastní rybářskou flotilou. Jeho kapacita je 40 000 000 konzervovaných ryb a paštik, 500 t rybí moučky, 100 t rybího oleje, jakož i 1 500 t vysoce kvalitních hospodářských ryb.

 
 

káva